Фонд гарантування вкладів і Асоціація банків України підписали Меморандум про партнерство

Фонд гарантування і Асоціація «Незалежна асоціація банків України» (НАБУ), 29 жовтня 2017 року підписали Меморандум про партнерство та співробітництво. Головна мета Меморандуму – збільшення довіри до банківської системи в Україні з боку населення країни, а також впровадження кращих світових практик щодо збільшення знань і досвіду у фінансовій і банківській сфері з боку звичайних громадян.

З боку Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Меморандум підписав заступник директора-розпорядника Андрій Оленчик, з боку НАБУ – виконавчий директор Олена Коробкова.

На підставі Меморандуму Асоціація банків України і Фонд домовилися спільно координувати свої дії, спрямовані на збільшення довіри до банківської системи. Серед ініціатив озвучується проведення щорічного Всесвітнього дня заощаджень в Україні, а також заходи, що підкреслюють важливість економії і розподілу бюджету громадян; розвитку інформаційного і законодавчого поля, що регулює питання, спрямовані на вдосконалення системи захисту прав споживачів фінансового сектора в Україні. Важливим пунктом зусиль зазначених у Меморандумі є поліпшення іміджу банківської системи в Україні в цілому з боку населення.

Меморандум був підписаний в день проведення «Всесвітнього дня заощаджень в Україні – 2017», організованого НАБУ. В якості партнера свята виступив Фонд гарантування вкладів. Фонд представив для юних учасників свята ряд інтерактивних фінансових вікторин і конкурсів, де діти і підлітки могли показати свої знання у фінансовій і банківській сфері та отримати відповідні призи. Також всі бажаючі могли задати питання представникам Фонду, що стосуються роботи системи гарантування вкладів і захисту заощаджень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *