ProZorro.Продажі розширюють базу клієнтів

У цьому місяці планується проведення аукціонів ProZorro.Продажі за участю нових клієнтів електронної системи. До відкритих торгів приєдналися Державне підприємство «Український державний центр радіочастот» (УДЦР) і ЗАТ «Укргідроенерго».

З цього приводу так висловився керівник проекту ProZorro.Продажі Олексій Соболєв: «Уже рік як через платформу успішно продають і здають в оренду свої активи українські компанії. За цей час ми встигли заробити для держави і вкладників понад 4 мільярди гривень. І така цифра доводить, що Prozorro.Продажі здатна забезпечити належний рівень конкуренції при реалізації державного майна. Крім того, за рахунок аукціонів і конкуренції між покупцями, ціни на лоти виростають в рази».

Український державний центр радіочастот одним з перших приєднався до системи електронних державних закупівель ProZorro.Закупівлі, що з серпня 2015 року до даного моменту дозволило заощадити підприємству близько 7 мільйонів гривень. Генеральний директор УДЦР Володимир Корсун прокоментував перспективи роботи в системі Prozorro.Продажі так: «Наше підприємство, як, напевно, і тисячі інших, постійно стикаються з проблемою реалізації надлишкового майна через біржі і комерційні майданчики за їх високі внески для участі в продажу і відносну закритість , а потім і низьку ефективність реалізації майна. Очікуємо, що ці проблеми будуть успішно вирішені завдяки системі ProZorro.Продажі»

Приєднання до системи продажів Прозорро прокоментував і генеральний директор ЗАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота: «Сьогодні ми приєдналися до пілотного проекту ProZorro.Продажі. Для досягнення максимально ефективного втілення в життя концепції прозорості продажів, Укргідроенерго зобов’язується докласти всіх необхідних зусиль, спрямованих на забезпечення проведення відкритих публічних торгів, адже наша компанія у своїй діяльності керується принципами чесної конкуренції».

На сьогоднішній день до системи ProZorro.Продажі приєдналися багато державних підприємств і організації, а також органів міських і місцевих самоврядувань. Проект реалізується за фінансової підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), заснованої урядом США, а також українського відділення Transparency International Україна, всесвітньо відомої антикорупційної організації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *