Рекламу на львівських трамваях продадуть через ProZorro.Продажі

Рекламні площі на міських трамваях будуть продані через систему електронних аукціонів ProZorro.Продажі. 15 січня 2018 року буде продано рекламні площі на 89 міських одиницях громадського транспорту (трамваїв). Їх продадуть в 12 лотах, ініціатор продажів ЛКП «Львівелектротранс».

ЛКП «Львівелектротранс» уже брав участь в продажах за пунктом металобрухт в системі Прозорро. Зараз компанія вирішила продати рекламні площі на громадському транспорті. Як пояснив радник міського голови Львова Андрій Білий: «Ми бачимо великий попит на розміщення реклами на трамваях. Так в минулому році, вже на 1 січня всі рекламні площі на трамваях були розпродані на весь рік. Це означає, що ціна не ринкова. А за законами ринку ми повинні збільшувати ціну настільки, наскільки попит буде її сприймати. Чим більше буде ціна від рекламодавців, тим більше отримає підприємство, яке зможе направити кошти на поліпшення технічного стану. Так близько 3 млн. грн в рік ЛКП «Львівелектротранс» отримує з реклами на транспорті. Завдяки тим можливостям, які є сьогодні, плануємо збільшити ці надходження в 7 млн. грн в рік. Отримані кошти можна використовувати для покупки 5-7 поживаних трамваїв, ремонту дахів, або заміни всіх аварійних опор. Тобто, кошти будуть спрямовані на поліпшення стану підприємства».

«Також нашою метою є поліпшити візуальний стан рухомого складу. Для цього ми визначили декілька форматів розміщення реклами – ми будемо зменшувати площу розміщення і при цьому збільшувати вартість. З огляду на естетичний вигляд, формат розміщення передбачає, що з передньої і задньої частини трамвай буде виглядати однаково. Якщо реклама буде виглядати неестетично, де надірвана, то згідно з умовами договору, рекламодавець в 10-денний термін повинен усунути недоліки» – додав Андрій Білий.

На сьогодні, за одну трамвайну площу підприємство отримує 3,5 тисячі гривень, а планує отримувати після аукціону 7 тисяч. З приводу майбутнього аукціону так висловився Іван Бондар, речник ЛКП «Львівелектротранс»: «Ми виставили 12 лотів, де є 89 одиниць транспортних засобів, а саме трамваїв, на публічний аукціон на платформі Прозоро.Продажі. Базова ціна стартує з позначки 7 тис. грн. Перед тим, як подивитися діючу ціну, ми проаналізували, що відбувається на ринку. Аналіз показує, що наша ціна не є ринковою. Це перше. Друге – попит на розміщення реклами на транспорті є дуже високим. Адже 70 метрів задрукованої площі, проїжджає по центру міста – це дуже ефективний спосіб реклами. Тому, ми розуміємо переваги цього нашого активу і цілком хочемо отримати від нього прибуток для підприємства і, як наслідок, позитив для мешканців міста, через поліпшення стану транспорту. Так, на платформі Прозоро.Продажі виставлено 89 одиниць трамваїв. Всі вони згруповані за певними лотами і передбачено три формати брендування рекламою. Перший – частковий формат (тільки борта вагона) – ціна від 7 тис. грн. Другий – середній формат (борта разом з вікнами) – ціна від 12 тис. грн. Третє – повне брендування – ціна від 17 тис. грн».

Нагадаю, що аукціон пройде 15 січня 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *