З 01 лютого Фонд гарантування вкладів продає лоти через ProZorro.Продажі

Фонд гарантування вкладів з 01 лютого 2017 року розпочинає реалізацію активів збанкрутілих і неплатоспроможних банків тільки через електронну систему ProZorro.Продажі. До 01 лютого електронні майданчики, що не були підключені до ProZorro.Продажі, могли реалізовувати активи по розподіленим спискам. Однак тепер будь-які, як нові, так і ті, що проходять процедуру повторного продажу активи будуть реалізовуватися тільки через електронну систему продажів. Точніше сказати, через інтернет майданчики, підключені до ProZorro.Продажі.

На сьогоднішній день технічну можливість реалізації продажів через ProZorro.Продажі показує 31 інтернет майданчик. Як прокоментував керівник проекту Олексій Соболєв: «Цей крок був запланований ще в грудні 2016 року. Ми підійшли до нього добре підготовленими. У тому числі завершили перевірку ще 20 бірж, які подали заявку на приєднання до системи. Ще 5 пройшли тестування, але ми виявили критичні помилки в роботі їхніх сайтів. Крім того, ще 11 бірж знаходяться поки на різних ступенях готовності».

Акредитація інтернет майданчика це тільки перший крок на шляху до можливості участі в ProZorro.Продажі. Далі слідує ряд тестів по впровадженню нового функціоналу і стабільній його роботі.

Варто нагадати, що рішення про реалізацію активів неплатоспроможних і збанкрутілих банків через електронну систему ProZorro.Продажі, було прийнято 24 червня 2016 року, між представниками Національного банку України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Transparency International Україна. Реалізатором проекту ProZorro.Продажі є підприємницький фонд Western NIS Enterprise Fund.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *