Оголошено тендер на розробку проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту Варварівського моста

В системі електронних торгів Прозорро оголошений тендер на розробку проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту Варварівського моста. Тендер був потрібен в зв’язку з необхідністю поліпшення експлуатаційного стану і безпеки дорожнього руху, збереження транзитних шляхів м.Миколаєва. Відкриті торги оголошені «на архітектурні, інженерні та планувальні послуги розробки проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту південнобужського моста в м.Миколаєві через річку Південний Буг».

Ще 20 вересня 2017 року, після експертної оцінки, яку проводив «Інститут комплексного проектування об’єктів будівництва», міст був виведений з експлуатації з позначкою «термін експлуатації вичерпано і потрібен негайний початок ремонтних робіт».

Термін прийому пропозицій на участь в торгах до 11.00 години 5 лютого 2018 року, а сам аукціон призначений на 6 лютого 2018 року в 15.33. Проектну документацію необхідно зробити до 01 серпня 2018 року, згідно з умовами тендеру. Очікувана вартість – 4,2 млн. гривень.

За попередньою оцінкою директора «Інституту комплексного проектування об’єктів будівництва» І. Войтовича, приблизна вартість роботи по ремонту моста вийде у 150 мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *