Почалося полювання на водіїв “розкішних” автомобілів

Управління Державної фіскальної служби в Києві на своєму сайті розмістила інформацію про боржників-власників «розкішних» автомобілів.

«Станом на початок лютого 2018 року в столиці податковий борг по транспортному податку з фізичних осіб становить 72,4 мільйона гривень, в тому числі 22,3 мільйона гривень – борг, що виник протягом 2017 року» – сказала начальник Головного управління ДФС в г.Київ Людмила Демченко. Для його стягнення майно понад 1,3 тис. осіб було оформлено як податкова застава.

До чого варто готуватися тим, у кого є заборгованість з податку?

Найпершим кроком податківців по полюванню на водіїв “розкішних” автомобілів є оформлення податкової застави. Податкова застава – це спосіб забезпечення сплати грошових зобов’язань перед бюджетом, включаючи пеню. Він застосовується при несплаті будь-якого виду податку. І полягає в обмеженні права розпорядження майном боржника.

Що далі? А далі звернення до суду та отримання рішення про стягнення суми боргу. На підставі рішення суду, вже органи виконавчої служби можуть звернути стягнення на рухоме і нерухоме майно боржника для погашення боргу.

Найчастіше податком на розкіш обкладаються престижні автомобілі Mercedes-Benz, BMW, Lexus, Audi і Land Rover/Range Rover.

Думаєте неможливо втратити свій «розкішний» автомобіль за 25000 грн.?! Будьте уважні, до чинного законодавства України-це реально!

Є питання? Звертайтеся до нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *