Семінар «Громадська ініціатива і органи самоорганізації населення» пройшов 10 листопада в Запоріжжі

Сьогодні, 10 листопада 2017 року у Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування, пройшов семінар «Громадська/місцева ініціатива і органи самоорганізації населення». На семінарі були розглянуті питання можливості впливу громадських ініціатив на прийняття рішень, створення проектів та внесення пропозицій, а також можливості формування бюджету під них. Такий підхід робить можливим безпосередню участь жителів в житті громади міста та країни.

На семінарі були висвітлені всі кроки, від роботи над розробкою проекту громадського бюджету і створення ідеї для фінансування, до безпосередньої реалізації проекту. Подібні ініціативи один з найкращих інструментів впливу звичайних громадян на розвиток суспільства.

Всі бажаючи мали змогу прийняти участь у семінарі, який було організовано силами Запорізького ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування». Спікером була Ірина Славова – депутат Мелітопольської міської ради 7-го скликання, Голова громадської організації «Центр громадянських місяців Таврія», заступник голови всеукраїнської Організації «Українська жіноча демократична мережа», тренер Департаменту тренерів NDI.

Виражаємо щиру подяку «Аскад Ашурбеков» та Запорізькому ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» за можливість бути присутніми на цьому семінарі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *