У Запоріжжі пройшов Круглий стіл «Розвиток і потреби громад» за участю ТОВ «Електронні закупівлі»

26.10.2017 представники ТОВ «Електронні закупівлі» разом з представниками електронного майданчика «Держзакупівлі. Онлайн» прийняли участь у Круглому столі на тему: «Розвиток та потреби громад», який відбувся у місті Запоріжжя за участю представників Біленківської, Долинської територіальних громад,  голов селищних рад, які знаходяться на стадії об`єднання, та інших організацій.

В процесі своєї діяльності (як на стадії утворення, так і в процесі роботи вже сформованої територіальної громади) територіальні громади стикаються з проблемою вирішення різноманітних юридичних питань. Одним з найактуальніших питань на сьогоднішній день, є правильний розподіл та використання бюджетних коштів, в тому числі здійснення закупівель товарів та послуг відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» в електронній системі "PROZORRO"

ТОВ «Електронні закупівлі», як провідний спеціаліст у галузі державних закупівель в електронній системі "PROZORRO", надає кваліфіковану юридичну допомогу Замовникам в процесі підготовки та проведення всіх видів закупівель, з метою правильного виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та, в подальшому, уникнення юридичної відповідальності.

Враховуючи актуальність, на сьогоднішній день, проблем, пов`язаних з життєдіяльністю новостворених територіальних громад, ТОВ «Електронні закупівлі» також не може знаходитись осторонь, у зв`язку з чим в межах вищезазначеного Круглого столу представниками ТОВ «Електронні закупівлі» разом з представниками електронного майданчика «Держзакупівлі. Онлайн» було висвітлено найбільш проблемні питання та способи їх вирішення при  роботі в електронній системі "PROZORRO"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *