Укрпошта планує купити 155 лічильників-сортувальників валют на суму 8,25 млн. гривень

ПАТ «Укрпошта» оголосила про тендер в системі ProZorro про закупівлю 155 лічильників-сортувальників валют на очікувану суму 8,25 мільйонів гривень. Заявки на участь в торгах приймаються до 12 лютого 2018 року, а сам тендер пройде 20 березня 2018 року. Під час аукціону учасники можуть знижувати ціну покроково на фіксовану суму 41250 гривень.

Укрпошта вважає, що найчастіше населення користується звичайними паперовими грошима, в зв’язку з чим, в роботі її відділень виникає необхідність у точному підрахунку обсягу грошових купюр, а також виключенні людського фактора з стандартного набору помилок, які допускаються при цій операції.

Очікується, що пропозиції на тендері надійдуть про потенційне постачання професійних лічильників-сортувальників валют, які в змозі швидко і точно рахувати, а також працювати справно тривалий проміжок часу, більш точно і якісно виявляти підроблені купюри і які володіють більш широким функціоналом. До торгів залучаються, як вітчизняні фірми, так і зарубіжні виробники чи постачальники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *