ЕЛЕКТРОННІ ЗАКУПІВЛІ – багатопрофільна юридична компанія, що спеціалізується в сфері публічних закупівель та супроводження правочинів купівлі – продажу майна та права вимоги банків на стадії ліквідації.

ЕЛЕКТРОННІ ЗАКУПІВЛІ – динамічна, орієнтована на результат команда професійних юристів, які об’єднали свої зусилля заради надання своїм клієнтам кваліфікованої правової допомоги.

Багатий досвід талановитої та динамічної команди дозволяє надавати високоякісні юридичні та інформаційні послуги. Ми надаємо повний набір юридичних послуг, водночас пропонуючи індивідуальні інноваційні рішення. Досвід і компетенція наших фахівців дозволить надати Вам якісні послуги та очікуваний результат.

Ми зацікавлені в успіху наших клієнтів і сумлінно ставимось до проектів, які нам довірили. Для нас є важливою підтримка і розвиток стабільних відносин з клієнтами, тож ми зацікавлені у вибудовуванні довгострокових партнерських відносин.

Звернувшись до нас, Ви можете розраховувати на оптимальний шлях досягнення поставленої мети, сувору конфіденційність відносин, індивідуальний та, як правило, нестандартний підхід до вирішення Вашої проблеми. 

Наші послуги

Придбання активів Банків, що ліквідуються та арештованого майна в системі СЕТАМ. Відступлення прав вимоги за кредитами

 • Безкоштовна реєстрація на електронному майданчику
 • Безкоштовні консультації  на всьому етапі участі в аукціоні
 • Пошук активу/майна  за вказаними параметрами
 • Моніторинг активу/майна за вказаними параметрами
 • Участь в онлайн Аукціонах
 • Супроводження купівлі – продажу майна придбаного з Аукціону в системі PROZORRO
 • Повний спектр послуг з придбання та оформлення  майна через СЕТАМ
 • Юридичний супровід процедури відступлення права вимоги за кредитними договорами Банків, що ліквідуються

Інші юридичні послуги

 • аналіз та оформлення різноманітних договорів і контрактів
 • консультації  по цивільним, сімейним, трудовим, житловим, банківським та господарським справам
 • представництво інтересів КЛІЄНТА  в районних, господарських та адміністративних судах всіх інстанцій
 • складання заяв, скарг, позовів та інших процесуальних  документів
 • складання офіційних звернень, запитів до підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, органів державної влади та місцевого самоврядування
 • проведення переговорів з банківськими установами щодо врегулювання боргу та отримання дисконту при закритті кредиту
 • повний спектр послуг в межах виконавчого провадження

В результаті неефективної діяльності банк може потрапити в список неплатоспроможних, за рішенням Національного банку України. У цьому випадку він призупиняє свою діяльність, а його активи, як матеріальні, так і не матеріальні, можуть бути реалізовані з метою погашення існуючих у банка заборгованостей. Реалізація майна і активів банків, які підлягають ліквідації, відбувається у відкритому форматі у вигляді електронного онлайн аукціону.

Взяти участь у відкритому інтернет аукціоні може будь-хто, кому цікаві активи ліквідованих банків. Зробити це можуть, як юридичні, так і фізичні особи за допомогою нашого сайту. Замовником електронних відкритих торгів виступає «Фонд гарантування вкладів фізичних осіб», а виконавча Дирекція фонду призначає початкову вартість того чи іншого активу перед аукціоном.

Взяти участь в аукціоні зовсім не складно, вам достатньо зареєструватися, а потім подати заявку про участь торгах, які вас цікавлять. Щоб брати безпосередню участь в покупці, вам слід сплатити певну суму, яка є грошовим забезпеченням. Ця сума вам буде повернута після закінчення торгів та згідно з чинним розпорядком. Якщо ви хочете взяти участь в торгах в якості стороннього спостерігача, то вам достатньо просто подати заявку без внесення грошового забезпечення. При цьому призначати ціну під час торгів ви не зможете. Ми зацікавлені в незалежних спостерігачах при проведенні відкритого аукціону, так як їх присутність забезпечує прозорість, чесність і публічність проведення торгів.

Залишились питання?

Первинна консультація безкоштовна.