06 вересня 2017 року, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про реалізацію пілотного проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи Prozorro.Продажі». Це дозволяє реалізовувати активи державних підприємств на відкритому аукціоні Прозорро продажу. Як вказав перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов: «ProZorro стартувало з державних закупівель, потім ми перейшли до продажу активів збанкрутілих банків, і ось тепер до продажу майна і права оренди держпідприємств. При цьому ми йдемо тим же шляхом, як і з закупівлями. Спочатку пілотний проект, залучення учасників на добровільній основі, відпрацювання процедур. А потім законодавче затвердження. Мій заклик до всіх державних і комунальних підприємствах не зволікати і скористатися можливістю випробувати всі переваги системи. Ми зі свого боку зробили приєднання максимально простим ».

Що дає реалізація активів державних підприємств через електронну систему Prozorro.Продажі? Безсумнівно, впровадження системи буде корисно, як для державних компаній і для держави в цілому, так і для фізичних і юридичних осіб, які можуть на чесній конкурентній основі придбати активи держпідприємств за вигідними цінами. Аукціон Prozorro.Продажі дозволяє реалізувати активи за максимальними цінами для держкомпаній.

Можна виділити наступні особливості продажів Prozorro.Продажі:

  • прозорість і публічність проведення аукціону, а також доступність до інформації про об'єкт продажу;
  • рівноправні умови для всіх учасників торгів, засновані на чесній конкурентній боротьбі за лот;
  • протидія корупції;
  • можливість отримати найбільшу вартість за актив для держпідприємства;
  • для учасників можливість придбати цікаві активи за привабливою ціною;
  • зручність і оперативність процесу проведення онлайн аукціону.

До переліку об'єктів, які планується виставити на продаж, увійшли майнові комплекси пансіонатів і баз відпочинку, автомобілі, що були у вжитку, баштові крани, нежитлові будівлі, складські приміщення та інші об'єкти. Аукціон буде проводитися за всіма правилами електронної системи Prozorro.Продажі.

Подивитися перелік виставлений на продаж 

Залишились питання?

Первинна консультація безкоштовна.