Митна служба України продає через Prozorro 13 автомобілів

Митна служба України виставила на продаж через систему електронних аукціонів Prozorro 13 автомобілів. Сам аукціон буде проведено 04 травня 2020 року.

Як прокоментували ситуацію, що склалася організатори аукціону: «13 машин різних моделей підуть з молотка на очах у всіх 04 травня. По більшості автомобілів, що знаходяться на складах Слобожанської митниці, власники так і не звернулися. Гроші від їх продажу на відкритих прозорих аукціонах підуть до бюджету України, а звідти на ремонт доріг, лікарень, шкіл. Бажаючі придбати автомобіль можуть попередньо його оглянути».

Серед представлених до продажу авто можна знайти автомобілі таких марок, як Toyota, BMW, Audi, Nissan, Skoda, Ford, Mazda і ВАЗ.

Взяти участь в аукціонах з купівлі зазначених автомобілей можливо в системі ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ через акредитовані майданчики. Повний перелік акредитованих майданчиків тут -  https://prozorro.sale/pokupcyam. Щоб прийняти участь в аукціоні необхідно зареєструватись на одном із акредитованих майданчиків та сплатити гарантійний внесок. Умови аукціону визначені в Постанові КМУ "Про затвердження Порядку реалізації товарів на митних аукціонах, редукціонах та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" №1050 від 04.12.2019 р. Якщо ж Ви не маєте часу для вивчення умов аукціону то рекомендуємо Вам звернутися до фахівців в даному напрямку. Юридична компанія «EZakupivli» надає повний спектр послуг з участі в аукціонах ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ та СЕТАМ. Більш детально Ви можете ознайомитись на сайті - https://ezakupivli.com.ua

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ
Ми з Вами зв’яжемось, щодо деталей проведення семінару
ІНШІ CЕМІНАРИ

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення