Семінар - Публічні закупівлі теорія і практика

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ ТЕОРІЯ і ПРАКТИКА - Підсумки

Компанія Електронні закупівлі в рамках підвищення кваліфікації провела дводенний Всеукраїнський інформаційний курс «Публічні закупівлі: теорія і практика» в місті Одеса.

Учасники тренінгу мали можливість поглибити знання щодо того, як обрати предмет закупівлі та скласти річний план закупівель; проводити закупівлі ефективно та без помилок, що робити з договорами у зв’язку з постійним зростанням цін, ознайомитися із правовими та практичними аспектами проведення Держаудитслужбою моніторингу та перевірок закупівель, уточнити питання відповідальності та попередження корупції у сфері закупівель тощо.

Про особливості роботи в системі Prozorro доповів фахівець з публічних закупівель Віктор Кіт. Він розповів на які зміни чекати замовникам та учасникам, про нові інноваційні впровадження на майданчиках, плани ProZorro на майбутнє, ЕЦП чи КЕП, пояснив принципи роботи, та наголосив, що використання даної системи дозволяє не лише зекономити бюджетні кошти, але й закупити товари та послуги найвищої якості.

По завершенню семінару кожен з учасників отримав для себе новий досвід в сфері державних закупівель за системою Prozorro

Дата проведення: 08-10.04.2019
ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ
Ми з Вами зв’яжемось, щодо деталей проведення семінару
ІНШІ CЕМІНАРИ

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення