Новий Порядок розміщення

З 17 липня 2020 року набрав чинності новий Порядок розміщення інформації про предмет закупівлі, при здійсненні закупівель в системі Прозорро. Порядок був затверджений Наказом Міністерства економічного розвитку України за номером 1082 від 11 червня 2020 року.

Якщо спиратися на новий Порядок, а точніше на пункт 14, замовники зобов'язані позначити назву товару, що купується або послуги з кожної позиції відповідно за кодом, зазначеним у Єдиному закупівельному словнику, або з кодом, який найбільш підходить для конкретної номенклатурної позиції.

На практиці використання законодавства в цьому питанні виглядає таким чином, замовник зобов'язаний:

•    вказати код товару, послуги або роботи по кожній номенклатурній позиції в річному плані закупівель;

•    вказати код товару, послуги або роботи по кожній номенклатурній позиції в оголошенні про закупівлю в системі Прозорро;

•    вказати код товару, роботи або послуги в договорі, а потім в звіті про виконання договірних зобов'язань сторонами.

При цьому скрізь він повинен бути однаковим, зазначеним по кожній номенклатурній позиції і відповідати Єдиному закупівельному словнику. Хоча безпосередньо в затвердженому Порядку необхідність таким чином описувати річний закупівельний план не вказана. Однак на підставі частини 1 статті 4 Закону «Про публічні закупівлі» слідує, що самі закупівлі повинні здійснюватися відповідно до річного плану закупівлі, а значить такий Порядок визначення та розміщення інформації про предмет закупівель повинен бути і в річному плані.

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ
Ми з Вами зв’яжемось, щодо деталей проведення семінару
ІНШІ CЕМІНАРИ

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення