Банкротство от Арбітражний керуючий Жмакіна Надія Вікторівна

E-ZAKUPIVLI - юридическая компания, которая на протяжении 5 лет предоставляет услуги по участию в онлайн аукционах ПРОЗОРРО.ПРОДАЖИ и СЕТАМ. Более 700 наших клиентов стали победителями в аукционах. Наши специалисты помогут Вам стать победителем в аукционе и обеспечат законность сделки. 

Подписаться
Получите самые свежие предложения от ПРОЗОРРО и СЕТАМ
Перший повторний аукціон з продажу майна банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРОМТЕХ-21" (40002, Сумська обл., місто Суми, вул. Роменська, б. 88; код ЄДРПОУ: 44124174) у справі Господарського суду Сумської області про банкрутство № 920/687/25.
Перший повторний аукціон з продажу майна банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРОМТЕХ-21" (40002, Сумська обл., місто Суми, вул. Роменська, б. 88; код ЄДРПОУ: 44124174) у справі Господарського суду Сумської області про банкрутство № 920/687/25.
Сумская область, Сумы
Провадження у справі про банкрутство № 920/687/25 Господарського суду Сумської області про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРОМТЕХ-21". Вид аукціону: аукціон, який проводиться з можливістю зниження початкової вартості. Відомості про замовника аукціону: Ліквідатор Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРОМТЕХ-21" арбітражний керуючий Жмакіна Надія Вікторівна (Свідоцтво № 1782, видане Міністерством юстиції України 06.12.2016), яка діє на підставі постанови Господарського суду Сумської області від 15.09.2025 у справі № 920/687/25 (копія постанови знаходиться в Документації аукціону), місцезнаходження контори (офісу): 40014, м. Суми, вулиця Перекопська, будинок 9; засоби зв’язку: +380958156885, e-mail: nadiia.zhmakina@gmail.com Відомості про продавця майна: Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРОМТЕХ-21" (40002, Сумська обл., місто Суми, вул. Роменська, б. 88; код ЄДРПОУ: 44124174). Документи, які підтверджують погодження умов продажу: Протокол комітету кредиторів від 13.05.2026 (копія знаходиться в Документації аукціону). Оригінали документів, які підтверджують дебіторську заборгованість у ліквідатора відсутні. Додані документи на підтвердження дебіторської заборгованості наявні у копіях. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 Кодексу України з процедур банкрутства - придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для видачі нотаріусом свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності або іншого майнового права на нерухоме майно в порядку, передбаченому законодавством. Послуги нотаріуса в такому разі оплачує покупець. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для реєстрації права власності або іншого майнового права на рухоме майно в порядку, передбаченому законодавством. Відповідно до ч. 2 ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства - акт про придбання майна на аукціоні складається у простій письмовій формі та не потребує нотаріального посвідчення. Такий акт підписується замовником аукціону та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019 № 865.
Номер лота
BRD001-UA-20260616-53382
Конечный срок подачи
25.06.2026 15:00:00
Дата начала аукциона
26.06.2026 06:35:00
Начальная цена
1 960 790 грн без НДС
Минимальный шаг аукциона
19 608 грн с НДС
Тип аукциона
Английский
Выставляется на аукцион
Повторно
Лот 12: Перший повторний аукціон з продажу майна банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЄГАРТ ОІЛ" (40000, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 3/1, код ЄДРПОУ 45232649) у справі Господарського суду Сумської області про банкрутство № 920/914/25, без можливості зниження початкової вартості.
Лот 12: Перший повторний аукціон з продажу майна банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЄГАРТ ОІЛ" (40000, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 3/1, код ЄДРПОУ 45232649) у справі Господарського суду Сумської області про банкрутство № 920/914/25, без можливості зниження початкової вартості.
Сумская область, Сумы
Провадження у справі про банкрутство № 920/914/25 Господарського суду Сумської області про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЄГАРТ ОІЛ". Вид аукціону: аукціон, який проводиться з можливістю зниження початкової вартості. Відомості про замовника аукціону: Ліквідатор Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЄГАРТ ОІЛ" арбітражний керуючий Жмакіна Надія Вікторівна (Свідоцтво № 1782, видане Міністерством юстиції України 06.12.2016), який діє на підставі постанови Господарського суду Сумської області від 09.10.2025 у справі № 920/914/25 (копія постанови знаходиться в Документації аукціону), місцезнаходження контори (офісу): 40014, м. Суми, вулиця Перекопська, будинок 9; засоби зв’язку: +380958156885, e-mail: nadiia.zhmakina@gmail.com Відомості про продавця майна: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВЄГАРТ ОІЛ" (40000, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 3/1, код ЄДРПОУ 45232649). Документи, які підтверджують погодження умов продажу: Протокол комітету кредиторів від 13.05.2026 (копія знаходиться в Документації аукціону). Оригінали документів, які підтверджують дебіторську заборгованість у ліквідатора наявні частково. Додані документи на підтвердження дебіторської заборгованості наявні у копіях. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 Кодексу України з процедур банкрутства - придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для видачі нотаріусом свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності або іншого майнового права на нерухоме майно в порядку, передбаченому законодавством. Послуги нотаріуса в такому разі оплачує покупець. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для реєстрації права власності або іншого майнового права на рухоме майно в порядку, передбаченому законодавством. Відповідно до ч. 2 ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства - акт про придбання майна на аукціоні складається у простій письмовій формі та не потребує нотаріального посвідчення. Такий акт підписується замовником аукціону та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019 № 865.
Номер лота
BRD001-UA-20260616-71245
Конечный срок подачи
25.06.2026 15:00:00
Дата начала аукциона
26.06.2026 06:50:00
Начальная цена
59 866 700 грн без НДС
Минимальный шаг аукциона
598 667 грн с НДС
Тип аукциона
Английский
Выставляется на аукцион
Повторно
Лот 12: Аукціон з продажу майна банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЄГАРТ ОІЛ" (40000, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 3/1, код ЄДРПОУ 45232649) у справі Господарського суду Сумської області про банкрутство № 920/914/25, без можливості зниження початкової вартості.
Лот 12: Аукціон з продажу майна банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЄГАРТ ОІЛ" (40000, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 3/1, код ЄДРПОУ 45232649) у справі Господарського суду Сумської області про банкрутство № 920/914/25, без можливості зниження початкової вартості.
Сумская область, Сумы
Провадження у справі про банкрутство № 920/914/25 Господарського суду Сумської області про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЄГАРТ ОІЛ". Вид аукціону: аукціон, який проводиться без можливості зниження початкової вартості. Відомості про замовника аукціону: Ліквідатор Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЄГАРТ ОІЛ" арбітражний керуючий Жмакіна Надія Вікторівна (Свідоцтво № 1782, видане Міністерством юстиції України 06.12.2016), який діє на підставі постанови Господарського суду Сумської області від 09.10.2025 у справі № 920/914/25 (копія постанови знаходиться в Документації аукціону), місцезнаходження контори (офісу): 40014, м. Суми, вулиця Перекопська, будинок 9; засоби зв’язку: +380958156885, e-mail: nadiia.zhmakina@gmail.com Відомості про продавця майна: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВЄГАРТ ОІЛ" (40000, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 3/1, код ЄДРПОУ 45232649). Документи, які підтверджують погодження умов продажу: Протокол комітету кредиторів від 13.05.2026 (копія знаходиться в Документації аукціону). Оригінали документів, які підтверджують дебіторську заборгованість у ліквідатора наявні частково. Додані документи на підтвердження дебіторської заборгованості наявні у копіях. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 Кодексу України з процедур банкрутства - придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для видачі нотаріусом свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності або іншого майнового права на нерухоме майно в порядку, передбаченому законодавством. Послуги нотаріуса в такому разі оплачує покупець. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для реєстрації права власності або іншого майнового права на рухоме майно в порядку, передбаченому законодавством. Відповідно до ч. 2 ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства - акт про придбання майна на аукціоні складається у простій письмовій формі та не потребує нотаріального посвідчення. Такий акт підписується замовником аукціону та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019 № 865.
Номер лота
BRE001-UA-20260525-74468
Архивный
Конечный срок подачи
14.06.2026 15:00:00
Дата начала аукциона
15.06.2026 09:25:00
Начальная цена
74 833 400 грн без НДС
Минимальный шаг аукциона
748 334 грн без НДС
Тип аукциона
Английский
Выставляется на аукцион
Впервые
Аукціон з продажу майна банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРОМТЕХ-21" (40002, Сумська обл., місто Суми, вул. Роменська, б. 88; код ЄДРПОУ: 44124174) у справі Господарського суду Сумської області про банкрутство № 920/687/25.
Аукціон з продажу майна банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРОМТЕХ-21" (40002, Сумська обл., місто Суми, вул. Роменська, б. 88; код ЄДРПОУ: 44124174) у справі Господарського суду Сумської області про банкрутство № 920/687/25.
Сумская область, Сумы
Провадження у справі про банкрутство № 920/687/25 Господарського суду Сумської області про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРОМТЕХ-21". Вид аукціону: аукціон, який проводиться без можливості зниження початкової вартості. Відомості про замовника аукціону: Ліквідатор Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРОМТЕХ-21" арбітражний керуючий Жмакіна Надія Вікторівна (Свідоцтво № 1782, видане Міністерством юстиції України 06.12.2016), яка діє на підставі постанови Господарського суду Сумської області від 15.09.2025 у справі № 920/687/25 (копія постанови знаходиться в Документації аукціону), місцезнаходження контори (офісу): 40014, м. Суми, вулиця Перекопська, будинок 9; засоби зв’язку: +380958156885, e-mail: nadiia.zhmakina@gmail.com Відомості про продавця майна: Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРОМТЕХ-21" (40002, Сумська обл., місто Суми, вул. Роменська, б. 88; код ЄДРПОУ: 44124174). Документи, які підтверджують погодження умов продажу: Протокол комітету кредиторів від 13.05.2026 (копія знаходиться в Документації аукціону). Оригінали документів, які підтверджують дебіторську заборгованість у ліквідатора відсутні. Додані документи на підтвердження дебіторської заборгованості наявні у копіях. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 Кодексу України з процедур банкрутства - придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для видачі нотаріусом свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності або іншого майнового права на нерухоме майно в порядку, передбаченому законодавством. Послуги нотаріуса в такому разі оплачує покупець. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для реєстрації права власності або іншого майнового права на рухоме майно в порядку, передбаченому законодавством. Відповідно до ч. 2 ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства - акт про придбання майна на аукціоні складається у простій письмовій формі та не потребує нотаріального посвідчення. Такий акт підписується замовником аукціону та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019 № 865.
Номер лота
BRE001-UA-20260519-01307
Архивный
Конечный срок подачи
08.06.2026 15:00:00
Дата начала аукциона
09.06.2026 08:00:00
Начальная цена
2 450 980 грн без НДС
Минимальный шаг аукциона
24 510 грн без НДС
Тип аукциона
Английский
Выставляется на аукцион
Впервые

У Вас есть вопросы?

Напишите нам
Обязательно для заполнения