НАШІ КОНТАКТИ

Ми — консалтингова юридична компанія «Електронні закупівлі», яка з 2015 року надає юридичні послуги фізичним та юридичним особам та послуги з оцінки вартості майна різного типу.

Наша назва обрана не випадково, оскільки одними із головних напрямків нашої діяльності є сфера електронних публічних закупівель Prozorro та аукціонів з купівлі-продажу майна Prozorro.Продажі.

Компанія Електронні закупівлі надає послуги супроводження скарг в Антимонопольний комітет, правового супроводу і допомогу в участі в тендерах Замовникам, участі в тендерах і державні закупівлі для Постачальників в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі».

Ezakupivli  щоденно займається супроводженням реалізації активів/майна банків, що ліквідуються, державних та комунальних установ та об’єктів малої приватизації. Понад 200 наших клієнтів прийняли участь в аукціонах та стали власниками нового майна – хтось нерухомості в центрі міста зі знижкою 55% від ринкової, хтось став власником елітного автомобіля за пів ціни від ринкової.

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

cursor м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 20-а, офіс 401

phone+38 (067) 215-39-99

 

КИЇВСЬКА ФІЛІЯ

cursor м. Київ, Харківське шосе 56, оф. 746 а.

phone+38 (067) 215-39-99

 

 

 

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення