Реалізація майна СЕТАМ

Перелік послуг

ДП «CETAM» розпочало роботу в серпні 2015 року, створивши дієву організаційну структуру всього за кілька місяців. Варто відзначити, що CETAM, як система електронних торгів арештованого майна, працювала в експериментальному режимі з 01 травня 2014 року в Києві, Київській, Львівській та Вінницькій областях. Пізніше цей експеримент розширили на Чернігівську, Запорізьку, Одеську, Івано-Франківську та Харківську області, а зараз вона працює на всій території України.

Аукціони з продажу арештованого майна в Україні реалізовані за допомогою системи електронних торгів CETAM через мережу інтернет. Діяльність системи регулюється «Порядком реалізації арештованого майна» від 29 вересня 2016 року. Електронна система продажів CETAM, крім арештованого майна, також реалізує активи збанкрутілих банків і підприємств, майно фізичних і юридичних осіб в рамках проекту добровільної реалізації активів.

  • Пошук активу/майна за вказаними параметрами;
  • Моніторинг активу/майна за вказаними параметрами;
  • Безкоштовна реєстрація на електронному майданчику;
  • Супроводження участі в онлайн Аукціонах;
  • Перевірка права власності та наявних обтяжень;
  • Супроводження купівлі – продажу майна придбаного з Аукціону;
  • Юридичний супровід відступлення прав вимог;
  • Безкоштовні консультації на всьому етапі участі в аукціоні
Реєстрація учасників

Торги в системі СЕТАМ здійснюються в публічному форматі за допомогою мережі інтернет. Процес проведення аукціону відбувається в режимі онлайн, при цьому спостерігачі та інші зацікавлені особи можуть брати в ньому участь безпосередньо. Щоб спостерігати за торгами, або приймати в них участь, користувачам системи CETAM необхідно зареєструватися. Реєстрація безкоштовна.

Після реєстрації вам буде доступна будь-яка інформація про об’єкт продажу. Також ви можете подати заявку на участь в аукціоні по потрібному вам лоту.

Подання заявок на участь в торгах

Щоб взяти участь в аукціоні з продажу арештованого або іншого майна, виставленого на продаж, учасникам необхідно подати заявку, при цьому попередньо оплативши 5% від заявленої суми на необхідний лот. Суму необхідно внести не пізніше, ніж за 1 добу до терміну закінчення торгів. Якщо потенційний учасник допустив помилку при формуванні заявки, то у нього буде можливість подати заявку на участь в торгах повторно.

Купуй арештоване майно за зниженою ціною
Подивитися перелік

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення