Відгуки

08.07.2019
Професійна праця фахівців компанії. Результатом задоволиним. Єфективний супровід на всіх стадіях реалізації. Сергій швидко і гнучно реагує на всі побажання та робить максимум для кліента. Це серьозна компанія яка працює для кліентів допомогаючи вирішувати найскладніші питання. Дякую вам за співпрацю!
Володимир
17.05.2019
Дуже задоволена! Відмінна праця. Супроводження від початку справи і до її закінчення. Сергій на зв'язку у бядь-який момент дня і ночі. ЗАВЖДИ відповість на дзвінок чи смс, і допоможе. Всім рекомендую. Дуже задоволена співпрацею.
Оніщук Юлія
15.05.2019
Я Ковалик Едуард і моя сім'я, висловлюємо велику подяку ТОВ "Електроні закупівлі".Саме вони на даний час , виконали свої зобовьязаня на 100%. Ми виграли торги і залишились с квартирою. Подяка Вам від щирого серця. Добре коли в наш час є кому довірити. Бажаю Вам успіхів і росту!
Сім'я Ковалик
25.04.2019
Велика подяка ТОВ «Електронні закупівлі» за якісно надані послуги, завдяки яким наша багатодітна родина перемогла у відкритих торгах (аукціоні) з продажу прав вимоги за кредитним договором та зберегла квартиру в якій живемо. Професіоналізм, чесність, якісні послуги, людяний підхід - все це про ваше товариство. Бажаємо вам ще більших успіхів та досягнень у вашій вже налагоджоній діяльності.
Сім'я Вартанових
24.04.2019
Товариство з обмеженою відповідальністю «Електронні закупівлі» за весь час співпраці із особами, що брали участь у відкритих торгах (аукціонах) з продажу прав вимоги за кредитними договорами від імені та в інтересах яких я укладав угоди, продемонструвало надійність та професіоналізм. Співробітники показали високий рівень знання процедури та порядку підготовки документації, завжди були готові до консультацій та супроводження з початку та до кінця.
Адвокат Михаил Цымбалюк
22.02.2019
За час співробітництва ТОВ «Електронні закупівлі» зарекомендувало себе як надійний та доброчесний партнер. Послуги були наданні у вказані договором строки та на високому якісному рівні.
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗАПОРІЗЬКА РИТУАЛЬНА СЛУЖБА»
22.02.2019
Професіоналізм, швидке реагування та виконання поставлених завдань, постійна кваліфікована підтримка від ТОВ «Електронні закупівлі» забезпечили стовідсоткове виконання наших вимог до наданих послуг.
Комунальне підприємство "3апоріжринок"
20.02.2019
ТОВ «Недержавна Служба Охорони 2008» висловлює щиру подяку за плідну співпрацю та надання послуг на найвищому рівні.
ТОВ «Недержавна Служба Охорони 2008»
20.02.2019
ТОВ «МЕГАЛАДОНТ» висловлює подяку за співпрацю Компанії "Електронні закупівлі" за якісне та оперативне надання послуг юридичного супроводження.
ТОВ «МЕГАЛАДОНТ»
20.02.2019
Компанія якісно і в обумовлений термін надає для нашої установи всі необхідні послуги . За час співпраці ТОВ « Електронні закупівлі» підтвердило свій високий професійний рівень, компетентність І активність у вирішенні поставлених завдань.
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВИСОКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ»
20.02.2019
Комунальний заклад «Пришибська загальноосвітня школа I-III ступенів імені М.А.Шаламова» Михайлівської районної ради Запорізької області висловлює Вам та Вашій компанії вдячність за співробітництво, а також за якісне і своєчасне надання всіх необхідних послуг в сфері державних закупівель через систему Prozorro.
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПРИШИБСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
15.02.2019
Даним відгуком підтверджуємо відсутність у Пришибської селищної ради Михайлівського району Запорізької області претензій до якості наданих послуг ТОВ «Електронні закупівлі».
ПРИШИБСЬКА СЕЛИЩНА РАДА МИХАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
01.01.2019
За час співпраці з ТОВ «Електронні закупівлі»,підприємство зарекомендувало себе як надійний та поряднийділовий партнері. Команда складається з молодих, проте досвідчених, завзятих та висококваліфікованих юристів.
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЛЮБИМІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - III СТУПЕНІВ»
21.08.2018
E-Zakupivli компанія надає послуги юридичного консалтингу для вирішення найрізноманітніших проблем в оцінці, реалізації та оренді державного майна.
Комунальний заклад Дніпрорудненська гімназія "Софія"
29.05.2017
Гідрометеоцентр Чорного та Азовського морів висловлює подяку компанії ТОВ «Електронні закупівлі» за кваліфікований юридичний супровід в сфері публічних закупівель
ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧОРНОГО ТА АЗОВСЬКОГО МОРІВ
29.05.2017
В процесі нашої співпраці ми переконалися в надійності ділової репутації компанії ТОВ «Електронні закупівлі», здатної виконувати будь-які поставлені завдання в стислі терміни і з високою якістю послуг
ТОВ "ЛАДА-ЛТД"
29.05.2017
Обласна комунальна установа «Обласний центр соціально - психологічної допомоги» висловлює величезну вдячність за надані юридичні консультації, супровід питань з публікації переговорної процедури, а також проявлені в процесі роботи сумлінність, обов'язковість і акуратність
Обласна комунальна установа «Обласний центр соціально - психологічної допомоги»
26.05.2017
Наш заклад неодноразово звертався за допомогою до ТОВ «Електронні закупівлі» та завжди отримував послуги високого рівня. Співробітники ТОВ «Електронні закупівлі» залюбки відповідають на всі наші запитання і прохання навіть у позаробочий час.
ОДЕСЬКИЙ ДРЖАВНИЙ ЦИРК
24.05.2017
ТОВ «Електронні закупівлі» проявила себе надійним патнром, здатним знайти підхід до кожного клієнта та знайти вірніш вихід із будь-якої ситуації
ОДЕСЬКЕ ТЕАТРАЛЬНО-ХУДОЖНЄ УЧИЛИЩЕ
22.05.2017
Вільнянське міжрайонне управління водного господарства Запорізького Облводресурсів висловлює подяку за надану допомогу в підготовленні Додатків до річного плану
ВІЛЬНЯНСЬКЕ МІЖРАЙОНЕ УПРАВЛІНЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
22.05.2017
Послуги, передбачені укладеним договором, виконано якісно, своєчасно та у повному обсязі, юридичні поради та консультації носять практичний характер та в подальшій діяльності виявилися дуже ефективними
МИХАЙЛІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ІМ. І.А.НАЙДЬОНОВА
10.05.2017
ТОВ «Електронні закупівлі» за весь час співпраці виявило себе надійним партнером та порядним виконавцем надання послуг
Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Александрова 9"
10.05.2017
ТОВ «Електронні закупівлі» за весь час співпраці із Новоолександрівською сільською радою виявило себе надійним партнером та порядним виконавцем надання послуг
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
10.05.2017
Обов’язки згідно договору було виконано якісно, вчасно та в повному обсязі. Претензій до ТОВ «Електронні закупівлі» не маємо.
Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) №33
10.05.2017
ТОВ «Електронні закупівлі» за весь час співпраці виявило себе надійним партнером та порядним виконавцем з надання послуг з підготовленя тендерної документації та організаціі проведення відкритих торгів
ДНІПРОРУДНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ "СОФІЯ"

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення