Оренда нерухомого майна

Оренда нерухомого майна

В Україні створено новий інструмент для онлайн управління нерухомістю в системі "ProZorro.Продажі", який дозволяє здавати в оренду державну власність.

Здавати в оренду свої приміщення можуть місцеві органи виконавчої влади, комунальні підприємства та організації з державною часткою більше 50%.

ПАТ «Укрпошта», стає першим підприємством з державним акціонерним капіталом в Україні, яка розробила та запроваджує механізм здачі в оренду на конкурентних засадах”.

ПАТ «Укрпошта» є підприємством з державним акціонерним капіталом, в управлінні якого знаходиться один з найбільших портфелів нерухомості в Україні. Так, у власності компанії більше як 5 тис. об’єктів нерухомості загальною площею 1,2 млн м². Майже 220 тис. м² не використовуються у виробничому процесі компанії, але лише 80 тис. м² з них передана в оренду. Витрати на утримання та володіння об’єктами нерухомості складають більше 400 млн грн/рік. Саме тому ефективна реалізація прав оренди нерухомості Укрпошти через систему ProZorro.Продажі є вимогою часу.Оренда нерухомого майна
Подивитися перелік

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення