Діючі банки

Викуп свого кредиту шляхом відступлення прав вимоги досидь складна процедура та має багато різних нюансів та аспектів. Проте цей механізм реальний та працює на практиці.

Компанія Електронні закупівлі вже протягом двох років здійснює супроводження клієнтів щодо закриття кредитів шляхом відступлення прав вимоги. Більше 200 наших клієнтів вирішили свої довготривалі проблеми з кредитом саме таким шляхом.

Якщо Ви маєте забезпечений кредит в Банківській установі та маєте намір вирішити питання з кредитом, фахівці компанії Електронні закупівлі проконсультують Вас та за необхідності проведуть комплексне супроводження правочину відступлення прав вимоги з моменту проведення переговорів з кредитором до підписання договору відступлення прaв вимоги за кредитом.

Фахівці компанії Електронні закупівлі мають великий досвід у проведенні переговорів з кредитором та досягненні необхідного результату. Ми працюємо лише на нашого клієнта і нашою метою є отримання максимального результату в переговорах з кредитором.

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення