Добровільний продаж

Добровільний продаж

06 вересня 2017 року, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про реалізацію пілотного проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи Prozorro.Продажі». Це дозволяє реалізовувати активи державних підприємств на відкритому аукціоні Прозорро продажу. Як вказав перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов: «ProZorro стартувало з державних закупівель, потім ми перейшли до продажу активів збанкрутілих банків, і ось тепер до продажу майна і права оренди держпідприємств.

При цьому ми йдемо тим же шляхом, як і з закупівлями. Спочатку пілотний проект, залучення учасників на добровільній основі, відпрацювання процедур. А потім законодавче затвердження. Мій заклик до всіх державних і комунальних підприємствах не зволікати і скористатися можливістю випробувати всі переваги системи. Ми зі свого боку зробили приєднання максимально простим ».

Що дає реалізація активів державних підприємств через електронну систему Prozorro.Продажі? Безсумнівно, впровадження системи буде корисно, як для державних компаній і для держави в цілому, так і для фізичних і юридичних осіб, які можуть на чесній конкурентній основі придбати активи держпідприємств за вигідними цінами. Аукціон Prozorro. Продажі дозволяє реалізувати активи за максимальними цінами для держкомпаній. Prozorro.Продажі?

Безсумнівно, впровадження системи буде корисно, як для державних компаній і для держави в цілому, так і для фізичних і юридичних осіб, які можуть на чесній конкурентній основі придбати активи держпідприємств

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення