Діяльність консалтингової компанії «Електронні закупівлі» розпочалася у 2015 році.
Відтоді компанія супроводжує публічні закупівлі, які відбуваються в електронній торговельній системі «Прозорро».
Супровід відбувається з початку процедур до моменту підписання угоди.
Багаторічний досвід в цій сфері дозволяє нашим співробітникам подолати всі складнощі та розв’язати будь-які складні питання, а також допомагати клієнтам бути обізнаними щодо нових законів.
Це своєю чергою убезпечить від правового вплину Державної аудиторської служби України.
Комплексне супроводження процедур відкритих торгів
Ми комплексно супроводжуємо відкриті торги й відкриті торги з публікацією англійською мовою, тобто допомагаємо підготуватися до закупівельної процедури та гарантуємо супровід на всіх етапах.
Відкриті торги є конкурентною закупівельною процедурою, яка буває двох типів: відкриті торги й відкриті торги з публікацією англійською мовою.
ЗамовитиПереговорна процедура є винятковою закупівельною процедурою, під час якої сторонами заздалегідь узгоджується ціна й умови договору. Враховуючи її результати з учасником укладають договір.
Замовник має бути впевнений у законодавчій відповідності потенційного партнера, з яким він має намір укласти договір за результатами переговорів. Однак є виключення, де Закон не встановлює такі правила на купівлю таких категорій як, наприклад:
Переговорна процедура має суттєві відмінності від процедури відкритих торгів. Вони полягають в тому, що під час переговорної процедури не проводять аукціон, не складають й не розміщують тендерну документацію, а також вона має менший термін проведення.
Треба зазначити, що замовник може обрати цю процедуру, якщо для цього є підстави, викладені в ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).
В тендерній документації замовником встановлюються певні вимоги до потенційного партнера, з вказанням технічних й інших характеристик лоту, а також інші потрібні відомості згідно з
Законом.
В міністерстві економіки України наказом затвердили примірну тендерну документацію, яка використовується для того, щоб формувати свої документи, враховуючи особливості предмету закупівлі.
Необхідно пам’ятати про дискримінаційні вимоги, яких треба уникнути при створенні документації.
Ознайомитися з основними вимогами до тендерної документації можна в ст. 22 Закону. У разі невідповідності до Закону та наявності дискримінаційних вимог замовник може отримати штраф
згідно зі
ст. 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Ця процедура має певні відмінності від процедури відкритих торгів. Одна з головних відмінностей — вартість закупівлі. З вимогами до проведення процедури спрощеної закупівлі можна ознайомитися в Законі.
Говорячи про тендерну документацію, треба зазначити, що при проведенні спрощеної закупівлі формування документації та інших вимог до її учасників не є обов’язковим.
Замовник може сам ухвалити рішення про додавання документації до оголошення.
Процедура закупівель “Торги з обмеженою участю” це достатньо не звичайна процедура, яка проводиться тільки для відкритих торгів англійською мовою у 2 етапи. Перед тим, як розмістити оголошення в електронній системі замовник проводить попередній кваліфікаційний відбір учасників. – це перший етап.
Якщо для участі на першому етапі документи подали менше ніж 4 учасники ТОУ будуть відмінені системою.
На другому етапі всі учасники, яких допущено до закупівлі підтверджують свою відповідність умовам закупівлі шляхом надання інформації враховуючи цінову пропозицію.
Строк подачі документів на другому етапі не повинен бути менший ніж 25 днів з дня отримання листа від замовника.
Використання е-каталогу допустимо лише коли замовники купляють товари, адже закупити послуги й роботи згідно з Законом не можна.
Якщо у замовника є необхідність якнайшвидше купити товар, кращим варіантом буде закупівля в «Прозорро Маркет», а не спрощена закупівля. Так підписати угоду можна буде за 3 робочих дні після того, як закупівля була оголошена.
Замовник робить запит на цінові пропозиції, а потім обирає постачальника. Формування запиту цін роблять у разі наявності двох або більшої кількості пропозицій від постачальників.
Документацію до оголошення прикріплювати не треба. Важливі відомості щодо назви товару та його кількості, терміну, місця та способу постачання, умов сплати й кінцевого терміну подачі цінових пропозицій можна надати заповнивши електронну форму.
Замовник не повинен формувати тендерну документацію, кваліфікаційні вимоги й займатися описом вимог до товарів.
Якщо постачальники роблять пропозиції своїх товарів, це означає, що вони пройшли кваліфікацію. Інформацію щодо технічних характеристик можна знайти в профілі товару.
Індивідуальна устна консультація | від 500 грн |
Підготовка організаційно-розпорядчих документів щодо створення та діяльності тендерного комітету та Уповноваженої особи (УО) | від 1 000 грн |
Публікація процедури «Звіт про договір про закупівлю» | 1 000 грн |
Публікація річного плану | від 1 000 грн |
Підготовлення відповідних протоколів | від 1 000 грн |
Супроводження спрощеної процедури закупівлі | від 1 000 грн |
Супроводження процедури «Відкриті торги» | від 1 000 грн |
Супроводження Переговорної процедури | 1 000 грн |
Супроводження процедури «Відкриті торги з публікацією англійською мовою» | від 500 грн |
процесс проведения тендерных закупок. Все очень доступно и понятно. Екатерина профессионал своего дела!!!! Отдельная приятность, что можно обращаться по любым вопросам . Также большое спасибо организатору Екатерине- очень внимательная и ответственная. Успехов и процветания Вам.
надання послуг з підготовки та проведення відкритих торгів. Послугами товариства користуємося вперше. Можливо ми їй доставили багато клопоту,але вона дуже чуйно та професійно поставилася до наших проблем. Дякуємо за співпрацю та розуміння. Бажаємо вашій компанії процвітання, та при необхідності, будемо ще користуватись ії послугами.
надання послуг з підготовки та проведення торгів.Дякуемо за співпрацю.
надання послуг в сфері державних закупівель через систему Prozorro.