Банки у ліквідаціі

Дізнатися можливу сумму викупу кредиту
Обов’язкове поле введення

Національний Банк України за останні чотири роки визнав близько ста банків неплатоспроможними. Серед їх числа виявилися такі великі банки в ліквідації як: Дельта банк, Надра банк, Фінанси і Кредит, ВіЕйБі банк, Родовід банк, Банк Форум. Вони мають левову частку іпотечних кредитів, які масово виходили в 2007 - 2008 роках.

Ліквідовані банки і їхні кредитні портфелі, що з ними станеться? На що ж розраховувати позичальникам в такій ситуації, і чи є надія, що кредити ліквідуються разом з цими банківськими установами. Чи можна зробити викуп кредиту, який залишився неоплаченим?

Найбільш поширені помилки позичальників банків, що знаходяться в стадії ліквідації:

1. Думки про те, що банк в ліквідації не буде проводити стягнення, і про кредит можна буде забути.

2. Не повна оплата кредиту в надії на те, що банк не забере заставу.

3. Спроби домовитися з банком про знижки, переведення боргу в гривневу валюту або інші схеми ...

З огляду на те, що зобов'язання по кредиту нікуди не подінуться, а банки в ліквідації не мають права приймати самостійні рішення про прощення або списання боргу, то залишається єдиний спосіб вирішити проблему - викуп кредиту у ФГВФО. Після розпочатої процедури ліквідації всі активи банку в тому числі кредити підлягають продажу на електронних майданчиках ProZorro.Продажі.

Подивитися перелік

Купити свій кредит з аукціону краще рішення, тим більше це можна зробити з великою знижкою. Знижка виникає в зв'язку з тим, що переуступка прав вимоги продається за принципом зниження ціни (голландський аукціон). Нижня точка падіння ціни - залишкові 20% від початкової суми, а значить і дисконт може бути 80%.

Щоб зробити ефективним викуп боргів, кращий варіант відступлення права вимоги і перемога на аукціоні з максимальним дисконтом. Викуп права вимоги через Прозорро досить складна процедура, яка має багато різних нюансів і аспектів. Навіть найменша помилка, допущена при підготовці до участі в аукціоні (реєстрація на електронному майданчику, своєчасна сплата гарантійного внеску, надання пропозиції) або ненадання необхідних документів та заяв, може бути підставою для дискваліфікації учасника.

Тому вам потрібна допомога у викупі кредиту. Важливо зрозуміти, що аукціони по кредитах на зниження ціни реальний спосіб сильно заощадити і нарешті закрити свій проблемний займ.

Компанія «Електронні закупівлі» з 2016 р допомагає вирішити проблему старих боргових зобов'язань, що залишилися від договору кредитування, підписаного з банком-банкрутом. Ми здійснюємо супровід переуступки права вимоги при ефективній допомозі участі в аукціоні, і подальших юридичних питань, пов'язаних із закриттям старого кредиту. Понад 400 наших клієнтів вирішили свої довготривалі проблеми з позиками саме таким шляхом.

Якщо Ви маєте кредит із забезпеченням в ліквідовує банки і мають намір вирішити питання з ним, фахівці компанії «Електронні закупівлі» проконсультують Вас, і нададуть послуги з супроводу викупу кредиту. Якщо свої борги не викупити, то новий кредитор з'явиться в будь-якому випадку. А якщо викупити, то зробити це можна з великою знижкою до 80%. Такий варіант є кращим на сьогодні.

Переваги відступлення права вимоги
  • Реальне зменшення боргового навантаження (ДИСКОНТ до 80%);
  • Збереження і захист активів від стягнення і рейдерських атак;
  • Можливість оптимізації податкових зобов’язань;
  • Повна конфіденційність;
  • Можливість поліпшення кредитної історії;
  • Можливість припинення судового та виконавчого провадження;
  • Мінімізація ризиків майбутнього пред’явлення претензій до позичальника або продажу боргу колекторам.

Компанія Електронні Закупівлі надає послуги в таких містах України : Одесса, Дніпро, Чернігів, Харків, Житомир, Полтава, Херсон, Київ, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Кіровоград, Сумми, Львів, Черкасси, Хмельницьк, Волинь, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці.

ПОРЯДОК ВИКУПУ ВЛАСНОГО КРЕДИТУ З АУКЦІОНУ НА ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ

Учасник

Взяти участь в аукціоні може будь-яка особа, крім позичальника і поручителя

Реєстрація на електронному майданчику

dto.biz.ua
(Необхідні документи для реєстрації: копія всіх заповнених сторінок паспорта
(завірені власноручно) + ідентифікаційний код + заява гарантія + номер мобільного телефону
+ email + банківські реквізити.)

Аукціон

Підписання протоколу

Переможець-Майданчик-Банк

Внесення коштів за придбаний Лот (кредит)

Підписання з Банком договору

відступлення права вимоги по кредиту

 

Перейти до списку аукціонів

Відгуки

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення