Банки у ліквідаціі

Отримайте консультацію від фахівця
Залиште номер телефону та отримайте необхідну інформацію
Перейти до аукціонів
Дізнатися можливу сумму викупу кредиту
Обов’язкове поле введення

Національний Банк України за останні чотири роки визнав близько ста банків неплатоспроможними. Серед їх числа виявилися такі великі банки в ліквідації як: Дельта банк, Надра банк, Фінанси і Кредит, ВіЕйБі банк, Родовід банк, Банк Форум. Вони мають левову частку іпотечних кредитів, які масово виходили в 2007 - 2008 роках.

Ліквідовані банки і їхні кредитні портфелі, що з ними станеться? На що ж розраховувати позичальникам в такій ситуації, і чи є надія, що кредити ліквідуються разом з цими банківськими установами. Чи можна зробити викуп кредиту, який залишився неоплаченим?

Найбільш поширені помилки позичальників банків, що знаходяться в стадії ліквідації:

1. Думки про те, що банк в ліквідації не буде проводити стягнення, і про кредит можна буде забути.

2. Не повна оплата кредиту в надії на те, що банк не забере заставу.

3. Спроби домовитися з банком про знижки, переведення боргу в гривневу валюту або інші схеми ...

З огляду на те, що зобов'язання по кредиту нікуди не подінуться, а банки в ліквідації не мають права приймати самостійні рішення про прощення або списання боргу, то залишається єдиний спосіб вирішити проблему - викуп кредиту у ФГВФО. Після розпочатої процедури ліквідації всі активи банку в тому числі кредити підлягають продажу на електронних майданчиках ProZorro.Продажі.

Подивитися перелік

Купити свій кредит з аукціону краще рішення, тим більше це можна зробити з великою знижкою. Знижка виникає в зв'язку з тим, що переуступка прав вимоги продається за принципом зниження ціни (голландський аукціон). Нижня точка падіння ціни - залишкові 20% від початкової суми, а значить і дисконт може бути 80%.

Щоб зробити ефективним викуп боргів, кращий варіант відступлення права вимоги і перемога на аукціоні з максимальним дисконтом. Викуп права вимоги через Прозорро досить складна процедура, яка має багато різних нюансів і аспектів. Навіть найменша помилка, допущена при підготовці до участі в аукціоні (реєстрація на електронному майданчику, своєчасна сплата гарантійного внеску, надання пропозиції) або ненадання необхідних документів та заяв, може бути підставою для дискваліфікації учасника.

Тому вам потрібна допомога у викупі кредиту. Важливо зрозуміти, що аукціони по кредитах на зниження ціни реальний спосіб сильно заощадити і нарешті закрити свій проблемний займ.

Компанія «Електронні закупівлі» з 2016 р допомагає вирішити проблему старих боргових зобов'язань, що залишилися від договору кредитування, підписаного з банком-банкрутом. Ми здійснюємо супровід переуступки права вимоги при ефективній допомозі участі в аукціоні, і подальших юридичних питань, пов'язаних із закриттям старого кредиту. Понад 400 наших клієнтів вирішили свої довготривалі проблеми з позиками саме таким шляхом.

Якщо Ви маєте кредит із забезпеченням в ліквідовує банки і мають намір вирішити питання з ним, фахівці компанії «Електронні закупівлі» проконсультують Вас, і нададуть послуги з супроводу викупу кредиту. Якщо свої борги не викупити, то новий кредитор з'явиться в будь-якому випадку. А якщо викупити, то зробити це можна з великою знижкою до 80%. Такий варіант є кращим на сьогодні.

Переваги відступлення права вимоги
  • Реальне зменшення боргового навантаження (ДИСКОНТ до 80%);
  • Збереження і захист активів від стягнення і рейдерських атак;
  • Можливість оптимізації податкових зобов’язань;
  • Повна конфіденційність;
  • Можливість поліпшення кредитної історії;
  • Можливість припинення судового та виконавчого провадження;
  • Мінімізація ризиків майбутнього пред’явлення претензій до позичальника або продажу боргу колекторам.

Компанія Електронні Закупівлі надає послуги в таких містах України : Одесса, Дніпро, Чернігів, Харків, Житомир, Полтава, Херсон, Київ, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Кіровоград, Сумми, Львів, Черкасси, Хмельницьк, Волинь, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці.

ПОРЯДОК ВИКУПУ ВЛАСНОГО КРЕДИТУ З АУКЦІОНУ НА ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ

Учасник

Взяти участь в аукціоні може будь-яка особа, крім позичальника і поручителя

Реєстрація на електронному майданчику

dto.biz.ua
(Необхідні документи для реєстрації: копія всіх заповнених сторінок паспорта
(завірені власноручно) + ідентифікаційний код + заява гарантія + номер мобільного телефону
+ email + банківські реквізити.)

Аукціон

Підписання протоколу

Переможець-Майданчик-Банк

Внесення коштів за придбаний Лот (кредит)

Підписання з Банком договору

відступлення права вимоги по кредиту

 

Перейти до списку аукціонів

Статті на тему

Відгуки

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення