Відступлення прав вимог

Отримайте консультацію від фахівця
Залиште номер телефону та отримайте необхідну інформацію
Перейти до аукціонів

ПЕРЕВАГИ ВІДСТУПЛЕННЯ ПРАВА ВИМОГИ

  • Реальне зменшення боргового навантаження (ДИСКОНТ до 80%);
  • Збереження і захист активів від стягнення і рейдерських атак;
  • Можливість оптимізації податкових зобов’язань;
  • Повна конфіденційність;
  • Можливість поліпшення кредитної історії;
  • Можливість припинення судового та виконавчого провадження;
  • Мінімізація ризиків майбутнього пред’явлення претензій до позичальника або продажу боргу колекторам

Викуп свого кредиту шляхом відступлення прав вимоги досидь складна процедура та має багато різних нюансів та аспектів. Проте цей механізм реальний та працює на практиці.

Компанія Електронні закупівлі вже протягом двох років здійснює супроводження клієнтів щодо закриття кредитів шляхом відступлення прав вимоги. Більше 200 наших клієнтів вирішили свої довготривалі проблеми з кредитом саме таким шляхом.

Якщо Ви маєте забезпечений кредит в Банківській установі та маєте намір вирішити питання з кредитом, фахівці компанії Електронні закупівлі проконсультують Вас та за необхідності проведуть комплексне супроводження правочину відступлення прав вимоги з моменту проведення переговорів з кредитором до підписання договору відступлення прав вимоги за кредитом.

Фахівці компанії Електронні закупівлі мають великий досвід у проведенні переговорів з кредитором та досягненні необхідного результату. Ми працюємо лише на нашого клієнта і нашою метою є отримання максимального результату в переговорах з кредитором.

Перейти до списку аукціонів


Компанія Електронні Закупівлі надає послуги в таких містах України : Одесса, Дніпро, Чернігів, Харків, Житомир, Полтава, Херсон, Київ, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Кіровоград, Сумми, Львів, Черкасси, Хмельницьк, Волинь, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці.

Статті на тему

Відгуки

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення