Досвідчені Юристи. Актуальні питання. Консультації

Відеоконсультації


КОРИСНІ СТАТТІ

Відгуки
Відповіді на актуальні питання
Оберіть тематику за якою у вас є питання:
Так, вимоги проводити переговори саме з учасником, який брав участь у відкритих торгах нема. Можливо запросити на переговори декількох учасників для визначення з ким укладати договір.
Положення статті 631 ЦКУ можна застосувати тільки в договорах, що укладаються за результатами проведення переговорної процедури закупівлі (з підстав, що визначені пунктами 2, 4, 5 частини другої статті 40 Закону).
Наразі впроваджені наступні критерії пошуку: за датою (від найновіших до старіших чи навпаки);
- за сумою (збільшенням чи зменшенням)
- за релевантністю, це сортування радимо використовувати при пошуку за ключовим словом, адже в такому разі ви отримаєте максимально коректні результати пошуку.
Якщо дата укладання договору про закупівлю з переможцем електронного аукціону пізніше 08.11.2021 року, договірна ціна та умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від тендерної пропозиції переможця закупівлі та розраховуються відповідно ДСТУ та умов Тендерної документації
Законопроект 5289 скасовує для замовників обов’язкове проведення спрощених закупівель через електронну систему закупівель Prozorro.
СЕТАМ – система електронних торгів арештованого майна, що координується державним підприємством «СЕТАМ». На даній платформі реалізується арештоване майно державними та приватними виконавцями в межах виконавчого провадження щодо виконання судових та інших рішень. Крім того, на СЕТАМі реалізується майно юридичних та фізичних осіб в добровільному порядку.
Реализация имущества 3
Реализация имущества 3
Реализация имущества 3
Блог юриста 2-2
Блог юриста 2-2
Блог юриста 2-2
Блог юриста 2-2
Блог юриста 2-2
Блог юриста 2-2

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення