Реалізація активів держпідприємств

06 вересня 2017 року, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про реалізацію пілотного проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи Prozorro.Продажі». Це дозволяє реалізовувати активи державних підприємств на відкритому аукціоні Прозорро продажу.

Що дає реалізація активів державних підприємств через електронну систему Prozorro.Продажі? Безсумнівно, впровадження системи буде корисно, як для державних компаній і для держави в цілому, так і для фізичних і юридичних осіб, які можуть на чесній конкурентній основі придбати активи держпідприємств за вигідними цінами. Аукціон Prozorro.Продажі дозволяє реалізувати активи за максимальними цінами для держкомпаній.

Можна виділити наступні особливості продажів Prozorro.Продажі:

  • прозорість і публічність проведення аукціону, а також доступність до інформації про об'єкт продажу;
  • рівноправні умови для всіх учасників торгів, засновані на чесній конкурентній боротьбі за лот;
  • протидія корупції;
  • можливість отримати найбільшу вартість за актив для держпідприємства;
  • для учасників можливість придбати цікаві активи за привабливою ціною;
  • зручність і оперативність процесу проведення онлайн аукціону.

До переліку об'єктів, які виставляються на продаж, увійшли майнові комплекси пансіонатів і бази відпочинку, автомобілі, що були у вжитку, баштові крани, нежитлові будівлі, складські приміщення та інші об'єкти. Аукціони проводяться за всіма правилами електронної системи Prozorro.Продажі

Купуй державні активи за зниженою ціною
Подивитися перелік

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення