Оцінка вартості нерухомості - послуги експертної оцінки

Така оцінка може знадобитися юридичним і фізичним особам для різних цілей. Ось найпоширеніші випадки, коли потрібно експертна оцінка вартості нерухомості:

  • при продажу комерційної або приватної нерухомості;
  • при оформленні застави на майно під іпотечний або інший тип отримання кредиту;
  • з метою оподаткування;
  • в будь-яких інших ситуаціях.

Найбільш часто така оцінка використовується при продажу комерційної або приватної нерухомості, і тут точність оцінки буде залежати від безлічі факторів. Оцінка вартості нерухомості буде включати в себе також і місце розташування нерухомості, її комерційну привабливість, стан самої нерухомості, стан документів на право власності (правильність складання і комплектність документів з юридичної точки зору), розвиненість інфраструктури району, в якому знаходиться нерухомість, престижність місця і багато інших чинників, що впливають на визначення ціни.

Ви хочете провести оцінку вартості нерухомості професійно, в цьому випадку вам варто звернутися до нас. Ми пропонуємо нашим клієнтам привабливі ціни, оптимальні терміни виконання роботи і високий професіоналізм. У деяких випадках варто звернутися до фахівців, і оцінка вартості нерухомості вимагає саме такого підходу.


Компанія Електронні Закупівлі надає послуги в таких містах України : Одесса, Дніпро, Чернігів, Харків, Житомир, Полтава, Херсон, Київ, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Кіровоград, Сумми, Львів, Черкасси, Хмельницьк, Волинь, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці.

Інщі послуги з оцінки

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення