Створення та діяльність Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) являє собою складний трудомісткий процес, який має на увазі цілий комплекс юридичних та організаційних дій управителів, членів правлінь ОСББ та співвласників багатоквартирних будинків, метою яких є забезпечення і захист прав співвласників та дотримання їхніх обов’язків, належного утримання та використання спільного майна, забезпечення своєчасного надходження коштів для сплати всіх платежів, передбачених законодавством та статутними документами.

Юридична робота з боржниками, спрямована на зменшення заборгованості мешканців багатоквартирних будинків за спожиті житлово-комунальні послуги; кваліфікований правовий аналіз та оформлення різноманітних договорів і контрактів з підрядчиками у галузі житлово-комунального господарства, що сприяє економії коштів та отримання якісних послуг; необхідність захисту своїх інтересів, порушених внаслідок неправомірних рішень комунальних та державних підприємств у судовому порядку – це лише малий перелік юридичних складнощей, з необхідністю вирішення яких кожного дня стикаються створені ОСББ.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Електронні закупівлі» спеціалізується на наданні юридичних послуг фізичним та юридичним особам. Сфера нашої діяльності досить широка, а тривалий досвід роботи дозволяє нам з професіоналізмом і знанням своєї справи підійти до вирішення найрізноманітніших проблем. Штат нашої компанії складається з досвідчених юристів високого класу, які знають свою справу і мають великий портфель виконаних замовлень.

Нижче приведений перелік основних юридичних послуг та розрахунок вартості на 2017 рік:

 • юридична експертиза ( аналіз ) договорів і контрактів;
 • складання договорів і контрактів;
 • складання заяв, скарг, позовів та інших процесуальних документів;
 • складання офіційних звернень, запитів до інших підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, органів державної влади та місцевого самоврядування;
 • представництво інтересів КЛІЄНТА в загальних місцевих судах судах, а також господарських та адміністративних;
 • представництво інтересів КЛІЄНТА в органах Державної виконавчої служби, яке включає в себе:

 • ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження, юридичний аналіз за результатами ознайомлення;

 • складання заяв, скарг, запитів до реєструючих та інших органів державної влади, з метою отримання інформації щодо майнового стану боржника, та інших документів, отримання відповідей;

 • виїзд з державним виконавцем на адресу боржника з метою перевірки майнового стану боржника або проведення опису, у разі його виявлення;
 • представництво інтересів КЛІЄНТА в органах Державної виконавчої служби – повний юридичний супровід інтересів КЛІЄНТА на стадії виконавчого провадження «під ключ»;
 • Перелік юридичних послуг нє є вичерпним.
 • Ціни на послуги визначаються індивідуально із розрахунку обсягу та часу для підготовки, ступеня складності і можуть корегуватись з кожним клієнтом в залежності від необхідних видів та обсягів робіт.

Додатково повідомляємо, що ТОВ «Електронні закупівлі» займається організацією семінарів, круглих столів, за участю представників ОСББ, територіальних громад, сільських рад, державних органів (в т. ч. правоохоронних органів), громадських організацій та спеціалістів у різних сферах громадського та суспільного життя, з метою обміну професійним досвідом, обговорення найактуальніших проблем та способів їх вирішення.

ПРОПОНУЄМО АБОНЕНТСЬКЕ ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Практичний досвід абонентського обслуговування дозволяє нам найти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Чому це Вам вигідно ???

Порівняння

роботи особи в штаті компанії та абонентського обслуговування компанії

Юрист

підприємства

Абонентське обслуговування компанії

Витрати

Фонд оплати праці на одного працівника складає від 4 000 грн.

Абонентська плата від 2 500 грн.

Оплата податків (фонд з/п, відпустка, лікарняні та ін.)

+

Спеціалізація

Вузька

Широка

Надання робочого місця (приміщення), офісної техніки, додаткові витрати на канцелярські товари та ін.

+

Кількість спеціалістів

Мінімум 1

Мінімум 3

Оформлення в нас Абонентського обслуговування фактично прирівнюється до найму юридичного відділу, що складається з професійних юристів у різних галузях права.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція пропонуємо звернутись до нас за тел.

(063) 700- 37-23

+38 (093) 968-96-76

+38 (067) 827-99-91

e-mail: electroni.zakupivli@gmail.com