Оцінка вартості машин та обладнання - послуги експертної оцінки

Ми ШВИДКО і ЯКІСНО оцінюємо всі види майна. Кваліфікація наших фахівців дозволяє оцінювати об'єкти будь-якої складності і для будь-яких цілей! Відповіді на Ваші запитання щодо проведення оцінки майна Ви можете Отримати зручними для Вас способом, залиште Ваш номер телефону і ми передзвонимо.

Експертна оцінка ринкової вартості обладнання та машин

Оцінка машин і обладнання - це визначення вартості верстатів, приладів, будівельної і дорожньої техніки, підйомно-транспортного устаткування, серійних технологічних комплексів і ліній, силових агрегатів, оргтехніки, меблів, побутових предметів і інших об'єктів, які відносяться до рухомого майна.

«Машини та обладнання», в загальному випадку – це технологічне обладнання різних галузей, енергетичне обладнання, всі види підйомно-транспортних засобів, комп'ютерна та оргтехніка, сільськогосподарська техніка, торгівельне обладнання, військова техніка та ін.

Замовити консультацію

Оцінка обладнання може бути:
 • - ринкова вартість обладнання (в бухгалтерському обліку вона також називається “справедливою”);
 • - ліквідаційна, коли власнику компанії необхідно терміново продати оцінювальну техніку;
 • - інвестиційна, потреба в якій виникає при обговоренні можливості інвестицій у проект.
До машин і устаткування відносяться :

- Комплекс машин і устаткування в складі діючого підприємства. - Технологічні комплекси, що поєднують кілька взаємопов’язаних між собою технологічних машин і допоміжних пристроїв (потокові і автоматизовані лінії, роботизовані комплекси і т.д.). - Функціонально самостійні машини, агрегати та установки. - Інженерні пристосування, верстати, інструменти. - Інші спеціалізовані автотранспортні засоби. - Машини та обладнання, в т. ч. унікальні або зняті з виробництва.

Етапи незалежної оцінки устаткування

Перший етап:

Аналіз, дослідження та опрацювання наданої інформації по об'єкту.

Другий етап:

Створення технічного завдання, яке встановлює цілі проведення оцінювальних заходів, термін дії звіту, стандарти оцінки та ін.

Третій етап:

  Оформлення відповідного акту з зазначенням основних параметрів, з яких складається підсумкова вартість об'єкту.

  Четвертий етап:

  Надання розгорнутого детального оціночного звіту. В ньому зазначається: данні про об'єкт, аналітична інформація про найбільш ефективне застосування устаткування, розрахунок вартості різними методиками .

Цілі визначення вартості обладнання:
 • - купівля-продаж;
 • - визначенні заставної вартості;
 • - постановці на баланс підприємства, переоцінці з метою відображення в бухгалтерському обліку і фінансовій звітності (для цілей бухгалтерського обліку);
 • - прийнятті управлінських рішень;
 • - оформлення договору оренди;
 • - визначенні майнових часток;
 • - внесенні вкладу до статутного капіталу, злиття або реорганізації підприємств (оцінка обладнання затребувана у випадках оцінки загальної вартості майнового комплексу при створенні акціонерних товариств, повторної емісії акцій);
 • - накладенні стягнень на майно фірми-боржника;
 • - ліквідації і утилізації майна;
 • - визначення вартості устаткування у випадку його страхування – ініціюється власником для зниження ризиків можливого збитку, обов’язково для обладнання, яке виступає предметом застави;
 • - кредитування;
 • - підтвердження митної вартості;
 • - банкрутство та вимушений розпродаж (банкрутство підприємства та виставлення його майна на торги для покриття боргів кредиторам)
Документи для оцінки обладнання:

Основні документи і інформація, необхідні для оцінки обладнання:

- Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, копія документа про призначення директора на посаду;

- Довідка про склад обладнання;

- Документи, що підтверджують право власності на обладнання і технічні паспорта (при наявності).

- Перелік обладнання із зазначенням марки та моделі, дати введення в експлуатацію, первісною вартістю. Якщо обладнання несправне, але специфічне і має високу вартість, може знадобитися висновок спеціалізованого сервісного центру про стан майна, проведення його ремонту та про вартість такого ремонту.

- В деяких випадках потрібно надати технічну документацію на обладнання.

Наша компанія проводить оцінку вартості машин та обладнання за вигідними для наших клієнтів цінами і в найкоротші терміни. Ми маємо великий досвід і професіоналізм у проведенні оцінок вартості, ви можете нам довіряти!


Компанія Електронні Закупівлі надає послуги в таких містах України : Одесса, Дніпро, Чернігів, Харків, Житомир, Полтава, Херсон, Київ, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Кіровоград, Сумми, Львів, Черкасси, Хмельницьк, Волинь, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці.

Інщі послуги з оцінки

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення