Головні аспекти розвитку громад. Розпорядження бюджетними коштами

Семінар на тему розвитку громад та розпорядження бюджетними коштами пройшов у Запоріжжі.

11 грудня 2017 року у приміщенні Запорізької обласної ради відбувся семінар на тему: «Головні аспекти розвитку громад та розпорядження бюджетними коштами». Організатор заходу - ТОВ «Електронні закупівлі»

В семінарі приймали участь голови та головні бухгалтери об’єднаних територіальних громад Запорізької області, Обласне відділення всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», Запорізький центр розвитку місцевого самоврядування, Благодійний фонд «Карітас», електронний майданчик «Держзакупівлі.Онлайн».

Під час семінару були висвітлені найактуальніші питання, які виникають під час формування та діяльності територіальних громад, а саме: стан впровадження реформи децентралізації в Запорізькому регіоні, проблемні питання в сфері публічних закупівель через систему Prozorro, розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки та багато інших.

Учасники семінару приймали активну участь у дискусії та знайшли відповіді на основні питання, які частіше за все виникають під час діяльності громад.

Дата проведення: 11.12.2017
Розвитку громад та розпорядження бюджетними коштами
ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ
Ми з Вами зв’яжемось, щодо деталей проведення семінару
ІНШІ CЕМІНАРИ

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення