Переоцінка активів - послуги експертної оцінки

Наша фірма ТОВ «Електронні закупівлі» займається наданням на професійній основі послуг з оцінки та переоцінки активів, а також управлінням вартістю і структурою активів. Залежно від необхідної задачі по переоцінці, ми готові надати високу якість робіт, оптимальні терміни і прийнятні ціни для наших клієнтів.

Переоцінка активів головним чином необхідна нашим клієнтам для уточнення і корекції їх вартості. Послугу з управління вартістю і структурою активів замовляють у випадках:

  • зміни вартості активів;
  • зміни юридичного статусу активів;
  • зміни форми активів;
  • зміни якості активів;
  • в інших ситуаціях.

Переоцінка та управління вартістю і структурою активів найчастіше використовується для зменшення або корекції податкової бази. Однак таку послугу замовляють і в випадках підготовки інвестиційного проекту, при оформленні застави в банку у випадках кредитування, при страхуванні майна, при підготовці компанії до приватизації або купівлі-продажу, а також в будь-яких інших випадках.

 Ми маємо команду професіоналів, яка впорається з будь-яким завданням, ви сміливо можете довірити нам свою проблему з переоцінки, а також управління вартістю і структурою активів.


Компанія Електронні Закупівлі надає послуги в таких містах України : Одесса, Дніпро, Чернігів, Харків, Житомир, Полтава, Херсон, Київ, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Кіровоград, Сумми, Львів, Черкасси, Хмельницьк, Волинь, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці.

Інщі послуги з оцінки

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення