Оцінка ринкової або ліквідаційної вартості об’єкта - послуги експертної оцінки

Якщо вашої компанії або приватній особі потрібно експертна оцінка ринкової або ліквідаційної вартості об'єкта, то дану послугу ви можете замовити у нашого підприємства. Наша компанія ТОВ «Електронні закупівлі» має великий досвід, а також команду професіоналів, які зможуть надати вам послугу за оцінкою ліквідаційної або ринкової вартості об'єкта. Нашим клієнтам ми готові надати вигідні ціни, незмінно високу якість і оптимальні терміни виконання робіт.

Визначення мінімальної ринкової або ліквідаційної вартості об'єкта це сума, виражена в грошовому еквіваленті, яку можна отримати в результаті термінового продажу об'єкта, без належного проведення досліджень з визначення точної комерційної ціни. Для юридичних осіб визначення такої вартості – це та сума, яку можна отримати при ліквідації активів підприємства. У цьому випадку об'єктом може виступати, як рухоме, так і нерухоме майно або обладнання.

Не залежно від причин, за якими вам знадобилося визначити ринкову або ліквідаційну вартість об'єкта, вам варто звернутися до нас. Ми з радістю допоможемо вам, і виконаємо роботу на належному рівні!


Компанія Електронні Закупівлі надає послуги в таких містах України : Одесса, Дніпро, Чернігів, Харків, Житомир, Полтава, Херсон, Київ, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Кіровоград, Сумми, Львів, Черкасси, Хмельницьк, Волинь, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці.

Інщі послуги з оцінки

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення