Оцінка вартості товарних знаків - послуги експертної оцінки

Успішна комерційна діяльність, що проводиться під товарним знаком, є однією з ключових завдань маркетингової політики торгової компанії. Впізнаваність бренду, а також довіра споживачів до нього, завжди є одним із запорук успіху і багаторічного процвітання фірми.

У міру розвитку бізнесу і збільшення впізнаваності товарного знаку, зростає і його вартість. Вона може бути надзвичайно високою, іноді навіть перевищуватиме оцінну вартість матеріальних активів, ресурсів і виробничого обладнання компанії.

Товарний знак відноситься до об'єктів інтелектуальної власності, і важливо знати його ціну в процесі здійснення комерційної діяльності. Знання точної ціни можна використовувати не тільки для ефективної оцінки маркетингових зусиль фірми. На її основі можна прогнозувати розвиток компанії, а також оцінити перспективи капіталовкладень в новаторські розробки.

Наша фірма проводить професійну і точну оцінку товарних знаків. Ми маємо значний досвід, найефективніші і сучасні методики визначення ціни, а також професійних виконавців і юристів.

Найчастіше ми проводимо оцінку вартості товарного знака через:

  • продажу або реструктуризацію компанії власника;
  • продажу прав на об'єкт інтелектуальної власності;
  • тимчасової або часткової передачі прав на використання іншій юридичній особі;
  • внесення його вартості в статутний капітал фірми;
  • відшкодування шкоди при незаконному використанні об'єкта інтелектуальної власності;
  • питань страхування.

Причини знання точної ціни товарного знака можуть бути будь-якими. У нас ви можете розраховувати на професійну оцінку, з дотриманням усіх законодавчих норм. При цьому наш звіт і наданий результат матимуть юридичну силу.


Компанія Електронні Закупівлі надає послуги в таких містах України : Одесса, Дніпро, Чернігів, Харків, Житомир, Полтава, Херсон, Київ, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Кіровоград, Сумми, Львів, Черкасси, Хмельницьк, Волинь, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці.

Інщі послуги з оцінки

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення