Оцінка вартості цінних паперів - послуги експертної оцінки

Наша компанія проводить експертну оцінку вартості цінних паперів. Ми маємо всі необхідні дозвільні документи на проведення даного типу діяльності, і готові надати нашим клієнтам вигідні ціни і найкоротші терміни.

ТОВ «Електронні закупівлі» проводить оцінку вартості цінних паперів різного типу: акцій (звичайних і привілейованих), депозитних сертифікатів, векселів, ощадних сертифікатів, різних облігацій, а також будь-яких інших документів, які відносяться до цінних паперів, визначеними встановленим порядком та законодавством нашої країни.

Цінні папери є фінансовими активами і їх коректна оцінка в різних ситуаціях відіграє важливу роль. Оцінка вартості цінних паперів може знадобитися нашим клієнтам в різних ситуаціях:

  • як самостійний об'єкт оцінки;
  • в складі фінансових активів компанії;
  • як складова оцінки власного капіталу;
  • з точки зору боргових зобов'язань підприємства;
  • в інших випадках.

Не залежно від причини, по якій ви замовляєте у нас оцінку вартості цінних паперів, роботу ми виконаємо на найвищому рівні і за прийнятними цінами. Ми маємо досвід і команду професіоналів, ви можете нам довіряти!


Компанія Електронні Закупівлі надає послуги в таких містах України : Одесса, Дніпро, Чернігів, Харків, Житомир, Полтава, Херсон, Київ, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Кіровоград, Сумми, Львів, Черкасси, Хмельницьк, Волинь, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці.

Інщі послуги з оцінки

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення