Оцінка вартості майнових прав - послуги експертної оцінки

Ми ШВИДКО і ЯКІСНО оцінюємо всі види майна. Кваліфікація наших фахівців дозволяє оцінювати об'єкти будь-якої складності і для будь-яких цілей! Відповіді на Ваші запитання щодо проведення оцінки майна Ви можете Отримати зручними для Вас способом, залиште Ваш номер телефону і ми передзвонимо.

  • у випадках, коли проведення оцінки вартості майнових прав обов'язково, згідно зі встановленим законодавством;
  • на вимогу однієї із зацікавлених сторін договору;
  • за згодою всіх сторін договору;
  • для вирішення майнових досудових суперечок;
  • якщо є судове рішення, яке потребує проведення оцінки вартості майна;
  • в будь-яких інших ситуаціях.

У деяких ситуаціях потрібно визначити цифру вартості майна, проте ми можемо запропонувати нашим клієнтам розгорнуту оцінку з висновками про вартість.

ТОВ «Електронні закупівлі» пропонує проведення оцінки вартості майнових прав (майна) за вигідними для наших клієнтів цінами. Ми маємо необхідний досвід і команду професіоналів, щоб виконати роботу по оцінці вартості на найвищому рівні і в найкоротші терміни. Звертайтеся до нас, і ви переконаєтеся в цьому!


Компанія Електронні Закупівлі надає послуги в таких містах України : Одесса, Дніпро, Чернігів, Харків, Житомир, Полтава, Херсон, Київ, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Кіровоград, Сумми, Львів, Черкасси, Хмельницьк, Волинь, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці.

Інщі послуги з оцінки

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення