Аналіз і оцінка потенційних ризиків - послуги експертної оцінки

При веденні будь-якого бізнесу або при інвестиціях, завжди існують ризики і невизначеність майбутнього результату. Не можна гарантувати успішність фінансової або іншої операції економічної діяльності, тому покладатися тільки на власний досвід і знання ринку також неправильно, якщо ви вирішили реалізувати новий проект.

Для зваженого прийняття рішення, керівнику необхідна якомога повніша картина, з усіма перевагами і можливими труднощами. Саме тому важливо провести оцінку і аналіз ризиків.

Мета такої оцінки далеко не тільки в тому, щоб відобразити найбільш значущі і менш значущі ризики, а також проаналізувати їх і по можливості виробити систему контрзаходів. Мета оцінки - досягнення поставленого завдання і реалізація проекту з прогнозованими результатами.

Наша компанія має досвід і фахівців високого рівня для надання вам розгорнутого аналізу та точної оцінки потенційних ризиків при реалізації бізнес-плану або здійсненні проекту.

У загальному вигляді оцінка ризиків має на увазі:

  • виявлення небезпек і вироблення системи протидії їх наслідків;
  • розуміння джерел появи ризиків, їх головних чинників, а також уразливих місць компанії в разі їх реалізації;
  • надання інформації керівнику для прийняття рішення;
  • вироблення дій відповідно до правових норм і законодавства;
  • дослідження інцидентів і оптимальне вироблення стратегій щодо запобігання їх повторень.

В якості граничних умов розгляду потенційних небезпек ми відштовхуємося від критеріїв, встановлених клієнтом. Однак розглядаємо ситуацію ширше, із урахуванням ризиків, що виходять від конкурентного середовища, появи нових технологій або процесів.


Компанія Електронні Закупівлі надає послуги в таких містах України : Одесса, Дніпро, Чернігів, Харків, Житомир, Полтава, Херсон, Київ, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Кіровоград, Сумми, Львів, Черкасси, Хмельницьк, Волинь, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці.

Інщі послуги з оцінки

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення