Аналіз і оцінка потенційних ризиків - послуги експертної оцінки

При веденні будь-якого бізнесу або при інвестиціях, завжди існують ризики і невизначеність майбутнього результату. Не можна гарантувати успішність фінансової або іншої операції економічної діяльності, тому покладатися тільки на власний досвід і знання ринку також неправильно, якщо ви вирішили реалізувати новий проект.

Для зваженого прийняття рішення, керівнику необхідна якомога повніша картина, з усіма перевагами і можливими труднощами. Саме тому важливо провести оцінку і аналіз ризиків.

Мета такої оцінки далеко не тільки в тому, щоб відобразити найбільш значущі і менш значущі ризики, а також проаналізувати їх і по можливості виробити систему контрзаходів. Мета оцінки - досягнення поставленого завдання і реалізація проекту з прогнозованими результатами.

Наша компанія має досвід і фахівців високого рівня для надання вам розгорнутого аналізу та точної оцінки потенційних ризиків при реалізації бізнес-плану або здійсненні проекту.

У загальному вигляді оцінка ризиків має на увазі:

  • виявлення небезпек і вироблення системи протидії їх наслідків;
  • розуміння джерел появи ризиків, їх головних чинників, а також уразливих місць компанії в разі їх реалізації;
  • надання інформації керівнику для прийняття рішення;
  • вироблення дій відповідно до правових норм і законодавства;
  • дослідження інцидентів і оптимальне вироблення стратегій щодо запобігання їх повторень.

В якості граничних умов розгляду потенційних небезпек ми відштовхуємося від критеріїв, встановлених клієнтом. Однак розглядаємо ситуацію ширше, із урахуванням ризиків, що виходять від конкурентного середовища, появи нових технологій або процесів.

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення