Оцінка якості та вартості будівельних робіт - - послуги експертної оцінки

Якщо ви плануєте придбати об'єкт недавно побудованої комерційної, промислової або житлової нерухомості, або ж самі хочете зайнятися будівництвом, то в нашій компанії ви можете замовити послугу з оцінки вартості будівництва та оцінці якості будівельних робіт. Ми, ТОВ «Електронні закупівлі», професійно займаємося оцінною діяльністю і маємо великий досвід роботи в будівельній сфері.

Наш досвід буде вам корисний не тільки в разі оцінки вартості планованих будівельних робіт на об'єкті комерційної або житлової нерухомості, але і при покупці недобудованого або будівлі, що здається в експлуатацію, промислового або цивільного призначення. Експертна оцінка якості будівництва дозволить точно визначити суму покупки, також ви отримаєте розгорнуте уявлення про екологічні параметри використовуваних будівельних матеріалів, і відповідно будовим нормам і вимогам, які існують в нашій країні, в залежності від регіону.

Нашим клієнтам ми пропонуємо в оптимальні терміни і за низькими цінами виконання робіт з оцінки вартості будівництва об'єктів різного призначення, а також оцінку якості будівництва. У деяких ситуаціях експертна незалежна оцінка сертифікованих фахівців допоможе вам у вирішенні багатьох питань, пов'язаних з купівлею-продажем первинної нерухомості або при проведенні будівництва. У будь-яких подібних ситуаціях обов'язково звертайтеся до нас!


Компанія Електронні Закупівлі надає послуги в таких містах України : Одесса, Дніпро, Чернігів, Харків, Житомир, Полтава, Херсон, Київ, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Кіровоград, Сумми, Львів, Черкасси, Хмельницьк, Волинь, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці.

Інщі послуги з оцінки

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення