В пошуках інформації про оголошені аукціони

Оренда майна державної й комунальної форми власності через систему «Прозорро.Продажі» забезпечує чесність й прозорість торгів, а також рівні можливості перемогти для кожного з учасників.

Інформація про оголошені аукціони — де її шукати, якщо ви є потенційним орендарем?

Фонд державного майна постійно готує інформаційні продукти, завдяки яким у вас є можливість дізнаватися про аукціони, що плануються.

Кожного тижня Фонд займається розробкою спеціального інформаційного бюлетеня, який можна знайти на сайті Фонду. В бюлетені вказується актуальна інформація щодо найближчих запланованих аукціонів з оренди.

Кожну п’ятницю публікуються анонси, які повідомляють про заплановані на наступний тиждень аукціони з оренди держактивів. Інформаційні ресурси Фонду державного майна містять анонси аукціонів. Також планується запустити онлайн-портал, на якому будуть розміщувати повну базу даних вільних для оренди об’єктів нерухомого майна державної форми власності та всю необхідну інформацію про нього.

Бюлетені й анонси формуються так, щоб завдяки зручній навігації в системі «Прозорро.Продажі» ви мали змогу легко знайти цікавий для вас лот, адже кожний зазначений лот має посилання на сторінку в електронній торговельній системі «Prozorro.Sale».

Ще одним способом отримання актуальної інформації щодо оголошених торгів є підписка на розсилку. Таким чином Ви абсолютно безкоштовно щотижня отримуватимете на електронну пошту повідомлення з останніми новинами про оголошені аукціони. Платформа «Дія.Бізнес», з якою почав співпрацювати Фонд держмайна — ще одне джерело новин та різноманітних інформаційних продуктів, що стосуються малої приватизації та оренди державного майна, які можуть стати Вам у пригоді. І, нарешті, сайт Товарної біржі «Подільська» — не лише місце, де можна знайти актуальну інформацію про оголошені торги, а й територія кваліфікованої допомоги з технічної підготовки та проведенню біржових аукціонів. Товарна біржа «Подільська» — акредитований майданчик електронної торговельної системи, тому саме тут важлива інформація та останні новини.

ОРЕНДА НЕРУХОМОГО МАЙНА. ПРОЦЕДУРА ОРЕНДИ

АУКЦІОНИ ОРЕНДИ В УКРАЇНІ

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення