Вторинна неметалева сировина в Україні

Підписатись
Отримайте найсвіжіші пропозиції від ПРОЗОРРО та СЕТАМ
Лотів не знайдено

У всьому світі набирає популярності збір вторинної сировини та її подальша переробка: багато державних підприємств виставляють металобрухт на ProZorro – це допомагає не лише зберегти довкілля, а й отримати додатковий прибуток. До промислового металобрухту відносяться цілі вироби або їх частини з чорних чи кольорових металів (їх сплавів), непридатні для подальшого використання через фізичне зношення, брак або моральну застарілість.
На багатьох підприємствах, в тому числі не пов’язаних з великим промисловим виробництвом, подібні відходи накопичуються після ремонтних робіт, переобладнання або монтажу нежитлових споруд, утилізації автотранспорту. Перетворити це сміття на гроші просто – продаж металобрухту на Прозоро дозволить позбавитися непотрібних «активів» та навіть отримати за це непоганий дохід.
Успішна реалізація металобрухту на електронних аукціонах ProZorro.Sale
Завдяки чесності та відкритості аукціони електронної системи ProZorro.Sale швидко завоювали довіру громадськості – сьогодні тут можна придбати майже все, від нового автомобіля до дозволу на видобуток нафти і газу. Реалізація металобрухту державних підприємств на спеціальних онлайн-майданчиках ProZorro.Sale, дозволяє швидко знаходити покупців, а також купувати непотрібні комусь речі за дуже вигідними цінами.
На майданчику можна придбати металобрухт чорних та кольорових металів. Загалом в Прозорро.Продажі металобрухт представлений залізним, нержавіючим і чавунним ломом, який продають на вагу. Кольоровий металобрухт складається з алюмінієвих і мідних відходів, титанового, свинцевого і магнієвого брухту. Так, на сайті sale.uub.com.ua – офіційному електронному майданчику ProZorro – продаються наступні види металобрухту:

чорний та кольоровий (алюміній, мідь, латунь) металобрухт на вагу:
вторинна відновлена металева сировина;
мідні проводи з двигунів автомобілів;
кольорові метали в кабелях;
списані старі автомобілі.
Металобрухт на ProZorro.Sale користується чималим попитом – його нерідко купують промислові підприємства для власного виробництва, адже по якості переплавлений метал нічим не поступається новій сировині. Сьогодні одним з найбільших постачальників металобрухту на аукціонах ProZorro.Sale є ПАТ «Укрзалізниця» - так, лише за кілька днів компанія реалізувала 65 000 т вторинної сировини вартістю близько 350 млн. грн. До кінця 2019 року в планах підприємства продати стільки ж металобрухту на ProZorro, тож ця сума дуже скоро подвоїться.

Купити чорний та кольоровий металобрухт на Прозоро.Продажі через майданчик https://cbd3.tbe.com.ua/
Вигідно придбати або виставити на продаж металобрухт чорних і кольорових металів можна за допомогою фахівців команди EZakupivli". Своїм клієнтам ми пропонуємо високий рівень сервісу та якісну технічну підтримку. Телефонуйте за номером 0678279991.

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення