Публічні Закупівлі ProZorro і Державне казначейство інтегрувалися

Державне казначейство і система онлайн аукціонів публічних закупівель Прозорро тепер об'єдналися. Це буде означати, що всі оплати по виконаним договірним зобов'язанням постачальників будуть автоматично відображатися в системі електронних торгів. Як тільки платіж із закупівлі і виконаному договору пройде через казначейство, він буде відображатися в ProZorro.

Побачити виконану оплату можна буде за всіма договорами, які були укладені між замовником і комерційною компанією після 01.09.2020 року. Такий захід давно вже був необхідним, але хоч і з великим запізненням його все ж затвердили. Будь-яка компанія, яка хоче взяти участь в аукціоні, тепер може переконатися, що замовник сумлінно і своєчасно виконує свої зобов'язання. Якщо це не так, то довіра до такої держкомпанії буде падати, а значить і кількість учасників на закупівлях буде менше.

Варто відзначити, що раніше ProZorro інтегрувалися з реєстром податкової служби. Це надало можливість дізнатися про податкову заборгованість того чи іншого учасника аукціону із закупівлі, без необхідності надання останнім відповідних документів.

З приводу інтеграції Держказначейства і Прозорро так висловився генеральний директор ProZorro Василь Задворний: «Інтеграція з Держказначейством дозволить підприємцям отримати інформацію наскільки та чи інша установа сумлінно платить за своїми зобов'язаннями, і дасть можливість перевіряти наявність оплат в резонансних закупівлях».

ІНШІ СТАТТІ

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення