Тепер арештоване майно буде продаватися через систему Prozorro.Sale

Рішенням Міністерства юстиції, продаж арештованого майна здійснюватимуть через електронну систему аукціонів Prozorro.Sale. Відповідний наказ вже підписав міністр Денис Малюська. При цьому державне підприємство «СЕТАМ» буде виконувати роль замовника і організатора електронних торгів.

Причиною переходу продажів арештованим майном в систему Прозорро стала можливість охопити більшу кількість учасників, потенційних покупців майна, що реалізується Мін'юстом. При цьому сам процес торгів стає більш прозорим і рівноправним для всіх учасників.

Сама система Прозорро довела свою ефективність, і такий перехід з боку «СЕТАМ» і самого Мін'юсту виглядає цілком логічним. За останніми даними активи арештованого майна склали близько 3,2 мільярда гривень, за 2019 і першу половину 2020 року.

Це привабливий ринок, про це так висловилася заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Світлана Панаіотіді: «Електронна торговельна система «Прозорро.Продажі» довела свою надійність і ефективність у забезпеченні прозорості та максимізації цін на багатьох ринках, які вже «підключені» до цієї системи, перш за все в продажу активів малої приватизації. Ми переконані, що залучення «Прозорро.Продажі» в якості адміністратора електронних торгів з продажу арештованого майна дозволить підвищити прозорість та конкурентність продажу і на цьому ринку. Політика міністерства - об'єднати всі торги в єдину прозору систему, для збільшення конкуренції і поліпшення сервісу для користувачів». 

ІНШІ СТАТТІ

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення