Prozorro.Закупівлі змінила логотип

Старт системи електронних аукціонів Prozorro.Закупівлі замислювався, як ефективний засіб попередження корупції і крадіжок серед чиновників у сфері державних закупівель. Його початковий логотип носив відсилання до героя, захисника простого народу. Можна сказати, що з моменту старту, а це сталося 01 серпня 2016 року, завдяки системі багато чого вдалося досягти.

Дійсно, багато корупційних схем зникли, а на їх місце прийшли нові, які набагато простіше відстежити в системі електронних торгів. Державні чиновники будь-якого скликання і комплектації не зацікавлені в очищенні держзакупівель від злодійства. Вони нічого і не роблять для цього. А саме Прозорро не в змозі автоматично протидіяти корупції, ця роль повинна належати державі, система лише є потужним допоміжним інструментом, але не каральним або очисним органом.

Однак за допомогою Prozorro все ж вдається домогтися економії держкоштів, а в чесних торгах створити здорову конкуренцію. Навколо цього процесу, в єдину систему об'єднуються близько 30 тисяч замовників, державних підприємств і організацій, а також понад 300 тисяч потенційних постачальників і учасників. Саме такий об'єднуючий фактор і привів до необхідності заміни логотипу електронних аукціонів Прозорро.Закупівлі.

Стратегічні цілі даної платформи в майбутньому це створення ефективного спілкування, а також обміну досвідом між учасниками - комерційними компаніями і замовниками держзакупівель. Це відбилося і в затвердженні нового логотипу.

Про це так висловилася комунікаційний директор Prozorro.Закупівлі Олена Шкарпова: «Смисловим центром нової ідентифікації Prozorro стає коло. Назва Prozorro офіційно втрачає велику букву "Z" і супергеройське смислове навантаження, від якого система відійшла вже деякий час назад. Тепер бренд Prozorro голосно артикулює сутність, якої придбав за останні роки: система державних закупівель об'єднує державу і бізнес».

Важливо відзначити, що зміна логотипу відноситься тільки до електронної системи державних закупівель, і вона не торкнеться іншої платформи - Prozorro.Продажі.

Prozorro.Закупівлі змінила свій логотип, що зміниться разом з ним?
ІНШІ НОВИНИ

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення