У Києві продають 9-поверхову будівлю площею понад 8 тис. м²: стартова ціна — 7,95 млн грн

Фонд державного майна України виставив на приватизацію частину дев’ятиповерхової нежитлової будівлі у Києві. Загальна площа приміщень становить 8 269,7 кв. м, а стартова ціна лота — 7 954 400 грн без ПДВ.

Об’єкт розташований у Шевченківському районі столиці за адресою: вул. Сім’ї Хохлових, 8. Електронний аукціон запланований на 9 вересня 2026 року.

Яку будівлю продає Фонд держмайна у Києві

На приватизацію виставлено частину нежитлової дев’ятиповерхової будівлі — корпус №11 заводоуправління.

До складу лота входять приміщення з першого по дев’ятий поверх загальною площею 8 269,7 кв. м.

Основні характеристики будівлі:

  • цегляні стіни;
  • залізобетонний фундамент;
  • залізобетонні перекриття та сходи;
  • бетонна підлога;
  • рулонна покрівля;
  • наявний ліфт;
  • підведене електропостачання;
  • наявні водопостачання та каналізація.

На момент виставлення на приватизацію приміщення не перебувають в оренді.

Скільки коштує будівля

Стартова ціна об’єкта становить 7 954 400 грн без ПДВ.

Мінімальний крок аукціону — 79 544 грн.

Торги відбуватимуться за англійською моделлю аукціону, тобто учасники підвищуватимуть свої цінові пропозиції, а перемогу отримає учасник із найкращою пропозицією за результатами торгів.

Коли відбудеться аукціон

Електронний аукціон з приватизації будівлі призначений на 9 вересня 2026 року.

Кінцевий строк подання заявок на участь — 8 вересня 2026 року.

Лот має номер SPE001-UA-20260820-27467.

Що не входить до складу лота

Потенційному покупцю важливо врахувати, що разом із будівлею продається не все майно, розташоване на відповідній території.

Сховище цивільного захисту

У підвалі будівлі знаходиться захисна споруда цивільного захисту площею 994,4 кв. м.

Вона не входить до складу об’єкта приватизації та не підлягає приватизації.

Земельна ділянка

Земельна ділянка площею близько 0,35 га також не входить до складу лота.

Тому після придбання нерухомості новому власнику необхідно буде окремо вирішувати питання користування земельною ділянкою відповідно до законодавства.

Що буде, якщо перший аукціон не відбудеться

Якщо перші торги не відбудуться, об’єкт може бути виставлений на повторний аукціон зі зменшеною стартовою ціною.

За умовами приватизації початкова вартість такого повторного аукціону може становити близько 3,98 млн грн без ПДВ — удвічі менше від стартової ціни першого аукціону.

Як відбувається мала приватизація через Prozorro.Продажі

Продаж таких державних об’єктів здійснюється через відкриті електронні торги.

Для участі потенційному покупцю необхідно зареєструватися на електронному майданчику, ознайомитися з документацією лота, виконати вимоги щодо внесків та подати свою цінову пропозицію у встановлений строк.

Читайте також: Мала приватизація та воєнний стан: як проходять аукціони.

Що варто перевірити перед участю в аукціоні

Стартова ціна понад 8 тис. кв. м нерухомості може виглядати привабливо, однак потенційному покупцю необхідно оцінити не лише вартість самого лота.

Перед участю в торгах варто перевірити:

  • фактичний технічний стан будівлі;
  • необхідні витрати на ремонт;
  • стан інженерних мереж;
  • умови користування земельною ділянкою;
  • обмеження, пов’язані із захисною спорудою;
  • можливі витрати на утримання об’єкта;
  • умови та документацію приватизаційного аукціону.

Висновок

ФДМУ пропонує інвесторам понад 8,2 тис. кв. м нежитлових приміщень у Києві зі стартовою ціною 7,95 млн грн без ПДВ.

Аукціон відбудеться 9 вересня 2026 року, а подати заявку можна до 8 вересня.

Водночас потенційним учасникам слід врахувати, що земельна ділянка та розташоване у підвалі сховище цивільного захисту до складу об’єкта приватизації не входять.

У Києві продають 9-поверхову будівлю площею понад 8 тис. м²: стартова ціна — 7,95 млн грн
ІНШІ НОВИНИ

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення