Нові правила оренди

Передача в оренду державного майна буде проходити в електронній системі аукціонів по новим, більш чесним і прозорим правилам. Про це повідомляє ФДМУ (Фонд державного майна України). Одним з важливих змін стала участь в договірних зобов'язаннях самої сторони власника балансового майна, а також можливості йому отримувати частину коштів від орендної плати.

На даному етапі готується до передачі в оренду 4262 об'єкта. При цьому інформація про них буде розміщуватися з електронній системі відповідно до чинного Закону. На даному етапі інформація про ці об'єкти розміщується у відкритому доступі на порталі ФДМУ. Згодом вона буде переміщена в Прозорро.Продажі для реалізації аукціонів. При цьому тут будуть діяти такі правила:

  • обов'язкове розміщення фотографій об'єкта;
  • розміщення плану;
  • публічне розміщення необхідних документів по об'єкту;
  • термін розміщення інформації про аукціон по оренді держмайна в системі електронних торгів не повинен перевищувати 20 робочих днів з моменту прийняття рішення про передачу майна в оренду;
  • сам аукціон має відбутися не пізніше 20-35 календарних днів з моменту публікації оголошення;
  • терміни на укладення договору становлять від 80 до 140 днів.

Головним завданням нових правил є забезпечення здорової конкуренції, отримання найбільшого прибутку від здачі в оренду майна, а також перешкоду рейдерству.

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ
Ми з Вами зв’яжемось, щодо деталей проведення семінару
ІНШІ CЕМІНАРИ

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення