Будівлю банку «Аркада» не вдалося продати навіть після зниження ціни

Аукціон з продажу головного офісу збанкрутілого банку «Аркада» 7 липня в черговий раз не відбувся, про що свідчать дані в системі "Прозорро.Продажі", так само як і повідомлення ліквідованої фінансової установи.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб пропонував цей актив на аукціоні за стартовою ціною 428,2 мільйони гривень. Ціна була знижена на 30% у порівнянні з попереднім аукціоном (611,8 мільйонів гривень). А 4 березня ціна будівлі становила 971,1 мільйони гривень.

Також банк повідомив, що аукціон з продажу 17 земельних ділянок із стартовою ціною у 72,6 мільйонів гривень, який був запланований на 8 липня, не відбувся. Всі ділянки були знову представлені на аукціоні 14 липня, але вже за зниженою ціною на 11,11%.

Будівля банку «Аркада» знаходиться у Києві на вулиці Ольгинській, 3 та має площу у 14,1 тисячу квадратних метрів. При цьому в описі арештованого лота ФГВФО використовує формулювання «в державному реєстрі відсутній запис про право власності банку, тривають судові суперечки».

2 березня Голосіївський районний суд Києва наклав арешт на будівлю банку «Аркада». 5 березня Печерський районний суд відмовився задовольнити позов ФГВ до банку і компаній, що з ним пов’язані, про визнання недійсними договорів, укладення яких призвело до виведення з власності головного офісу цієї фінансової установи. 12 травня це рішення підтвердив Київський апеляційний суд.

Банк, який спеціалізувався на фінансуванні будівництва житлових комплексів у Києві, був визнаний неплатоспроможним в кінці серпня 2020 року Національним банком України. Через місяць його вирішили ліквідувати, термін ліквідації поки встановлений на три роки.

ІНШІ СТАТТІ

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Напишіть нам
Обов’язкове поле введення